Kitaplar size de cazip geliyor mu?

Kitap okumak bana cok buyuk zevk veriyor harika bir zaman geçirme öğrenme odağı. En son hangi kitabi okudunuz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Sema maraşlı - Sevmek bu kadar güzelken

Gercekten. Dış dünyadan bağlantıların kesiliyor. Geçmise dair hersey siliniyor kitap okurken. Bazen bir karakter sana çok yakın geliyor. Daha sonra kendini onun yerine koyup okuyorsun. Eglencelide aslında :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• roman okumaktan haz almam... yaşanmış olan tarihimizi ğrenmek bna da bilgi katıyor ve ezber de yapıyorum.. faydalı kitaplar okumak lazım tabiki de. hele ki hazreti ömer hazreti ali sahabeler hayatı.. hanımların hayatı. çok etkileyici örnekler bizim için.. en güzel örnekler bunlardır

0|0
    0|0
  • John verdon/ aklindan bir sayi tut 2 yi okudum en son ben de kaptiriyorum kendimi okurken hikayenin içine girip cikamiyorum poliseye/ gerilim tarzi okuduğum için bazen sıkınti oluyor seri katiller psikopatlar falan

0|0
    0|0
  • gelmez mi her kitap ayrı bir dünya.. en son faust okudum..

0|0
    0|0
    • Faust nasil peki hikayesi ne?

• faust goethe'nin şiirsel bir oyunu.. konusunu şeytanla iddia ya girmiş bir insanı anlatıyor.. büyülü güçler elde etmek ve bilinmeyenleri öğrenmek için ruhunu Mephistopheles adındaki şeytana satan gezgin hokkabazın öyküsünü anlatır..

• Ilginc okumak lazm :)

• Nietzsche İle Nasreddin Hoca'nın Truva Serencamı

0|0
    0|0
  • metin hara / yol

0|0
    0|0
    • Kitabin icerigi ney?

• yaz bir yere not al askerlik bitince ya da izne çıkınca falan aldırırsın.. askerde o psikolojiyle nasıl kitap okuyabiliyosun cok merak ettim

• Bu pskolojiyle okuyorum asil kafami dagtmam lazım ki dagtamiyorum ama yinede 1.5 ayda 6. Kitap fena sayılmaz

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitap güzel de roman okumak mantıksız geliyor.

1|0
    0|0
    • İlaçlarla ilgili boşver :)

Yükleniyor...