Silah işinde kar marjı nedir?

türkkiyenin alacağı 4 milyar dolarlık hava savunma füzelerinden onjin firmaya ne kadar kar kalır?

Güncellemeler:
link işte kar.1 milyar dolara balistik termonükleer füze seri üretim fabrikası kuruluyor.onun yanında çok daha basit yüzde 5 i gücünde füze 4 milyar dolar.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• şuan türk mühendisleri, doktorları, bilimadamları v.b. dünyayı alt etmişler neden kendi silah fabrikamızı kurmayalımki çok makul yani. tabi milletimizinde destek vermesi lazım. kaçınılmaması gereken bir yatırım olur. milyarlarca dolar/euro cebimizde kalır... benim babam tüvasaş (türkiye vagon sanayi a.ş.) emeklisi vagonlara takılan konvertör (klima kontrol cihazları v.b.) tümü dışardan geliyordu diyordu bunun için uğraşıyorlardı gece gündüz sonunda kendimizde üretebildik diyor ve bununda ülke ekonomisine büyük katkısının olduğunu söylüyor tabi yaklaşık 1 sene önce emekli oldu şimdi ne oluyor ne bitiyor haberi yok tabi doğal olarak ama bu işler böyle yani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Üretiminde bir sıkıntı olmuyor ve de maliyeti düşük seri üretime geçen ürünlerin fakat know-how geliştirmek için teknolojiyi geliştirmek için milyarlarca $ harcıyor şirketler her teknolojik üründe bu böyle, teknolojiye harcanılan parayı çıkarması için üretim maliyetinden pahalı oluyor.

0|0
    0|0
  • O iş bizi aşar..Ne bileyim ?...Yapanlar bilir...Ben haddimi bilirim..

0|0
    0|1
    • silah mühendisleri uzayda mı okudu.bizim gittiğimiz mekteplerde öğrendi.aşar diye bir şey yok.ülkemizin kalkınmasında silah endüstrisi lokomotif sektör olacaktır.amerika ve rusyaya silah satacağımız hatta ordularını eğitmek için kurmay göndereceğimiz zaman da gelecek.

• Hayali bile güzel..Umarım gerçek olur..

• % 70 Teknolojiye göre.

0|0
    0|1
  • silah, ilaç bunlarda yüksektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...