Resim yeteneği?

Ben resim yeteneği olanlara, çizimler yapanlara çok özeniyorum ve çok istiyorum ama hiç yeteneğim yok. Bu konuda kendimi geliştirmem mümkün mü denesem yapabilir miyim? Kendi kendime nasıl öğrenebilirim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mimarlık okuyorum bu bir yetenek ve teorik bilgi gerektiriyor tabii merakınız varsa yardımcı kaynaklar öğrenebilirim size, lise 2 den beri proje çiziyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kurs eğitimi ve ciddi çalışmalar yapmanız gerekiyor, kendinizi geliştirmede teknik kitaplar felan işe yaramaz.
    Hatta benimde mezunu olduğum Güzel Sanatlar Fakültelerinin sınavlarına sıkı bir çalışma ile hazırlanıp kazanabilirsin. Ve sanat hayatın olmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Teknik çizime yonel cok calis neden basaramayasin

0|0
    0|0
  • ben ressamım. ama kendimi taniyali bu yeteneği kendimde buldum.. okulun bana katkıda bulunduğu pek fazla sayilmaz doğrusu. sadece kendim kendimi daha fazla geliştirdim. işte büyük ustadlarin yardimlariyla daha iyi oldum söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • ben cok uğrstm ama ıyı bısıler cıkmadı kardesım hıc uğrsmaz ama 2 dakkada kopyanı cıkartıyor yetenek ne kadar calıssan da onların hıc çalısmadığı kadar olamıorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birşeylere bakarak çiz, sürekli çizersen gelişir

1|0
    0|0
  • D&R da çizim yapmana yardimci olucak kitaplar var belli cizim becerileri icinde videolar olmasi lazim bir dene istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...