Leon filmini seyredenlere bir sorum olacak senelerdir aklımı kurcalıyor yardım edin :(?

hani filmin en can alıcı sahnelerinden birinde leon mathildayı kaçması için ikna ederken bir takım sözler söylemişti ben sevgiyi sende buldum yıllar sonra ilk defa rahat uyudum seni seviyorum gibi sizce bu sözü ciddi olarak mı söyledi yoksa sadece mathildayı ikna etmek için mi çünkü matilda leona aşıktı en azından o böyle düşünüyordu

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Boş değildi kıza karşı o an söylemek zorunda kaldı ve söyledi ciddiydi ama o an için değil ikna içindi..

0|0
    0|0
    • Boş değildi demeyelim de bilinçaltının bastırdığı duyguların patlaması diyelim

• Leon katil sert ruhlu bir adamdi. Ama içindeki sevgiyi o küçük kız cikardi. Bu yüzden o kızı gerçekten seviyordu ama bunun adı aşk değildi

0|0
    0|0
    • Ana kıza aşktan bahsetti kızın istediği şeyleri söyledi bu karıştırıyor kafamı

• Hayir sadece küçük itiraflardi. Bu filmi bu yönde anlayan çok insan var ama onların arasındaki şey ask değildi. Kızın ki aşktı evet. Ama adam küçük kıza aşık değildi sadece seviyordu ve öleceğini bildiği için orda ona o şeyleri söyledi

• Orda mathildanın gitmesi icin soyluyor ama kesinlikle onlar gercekteki duyguları gercekte de o duyguları hissediyor cunku pof duygulandım unuttmustum filmi

0|0
    0|0
    • Efsane bir film ya gerçekten o sonda sting bir giriyor ben bitiyorum :((

• ciddi olarak söyledi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Leon zaten o boyutta bir karşılık vermediğini sert bir şekilde söylemişti Mathilda'ya, küçük kızları bilirsin, kahramanları hep hayatlarında önemli yer eden erkek karakterlerdir. Sonuç olarak çoğu aşık olur böyle. Hangimiz öğretmenine aşık olmadı mesela? Ama Leon, Mathilda'yı seviyordu gerçekten , bir arkadaş, şefkat duyabileceği bir varlıktı onun için, neşe kaynağıydı, sevginin sıcaklığını gösterdi, Leon kadar yüzeysel ve prensipli soğuk bir suikastçiye bile. O son konuşmalarında ikna etmeye çalışıyordu tabii ki ama söyledikleride doğruydu Leon'un.

0|0
    0|0
  • Leon onu mathilda için demiştir yani bence kacsin diye kendini kurtarsin diye

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum aslında ama ya ciddiyse leon bunu asla bilemeyecek olmam çok kötü filmin senaristini bulsam hala yaşıyorsa yakasına yapışır öğrenirim o denli kurcalıyor kafamı :D

• Unutmusum bak filmi biraz bir ara izleyeyim iyi hatirlattin :D

• o sözleri söledikten sonra atığı nağra o sözün tapusu oluyor kardeş :)

0|0
    0|0
  • O degilde mathilda 'nin Natalia Portman olduğu gerçeği..

0|0
    0|0
    • Bende şaşırmıştım tıpkı robert de niroyu robert de niro yapan taxi Driver filminde iris in jodie foster olduğunu öğrendiğimdeki gibi

Yükleniyor...