Öğretmen replikleri :))?

okul yaşantısı boyunca karşılaşılabilecek iyi ya da kötü unutulmasına imkan olmayan sözler yazin bakalim :))

Benim hic unutamadigim edebiyat hocam guduşdan: " hey sen arkadaki geri zekali olan! " :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede tarih hocam sınıfta dondurma yiyen arkadaşıma laf sokmaya çalışmıştı ;
    +bende de dondurma var salep tadında ;)) diye söylemişti

-bende size kim taddırdı hocam? demiştim.. sınıf bayağı coşmuştu kendide şaşırdı öyle bir cevap beklemiyordu. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Derste sıkıntıdan elimi yüzüme koyunca öğretmenim dişin mi ağrıyor derdi :)

0|1
    0|0
    • Iyi seni dusundugunden soruyomus bizde olsa dersi dinle der :)

• Sizi ikiniz ne gulusuyosunuz anlatinda birlikte gülelim :)

0|1
    0|0
    • He yaa bir ara o kadar cok duydum ki anlatmayi dusundum ama boyle onemli ogrenci sirlarini veremem dedim kendi kendime

• Zaten gülmezlerde maksat ogrenciyi sindirmek :)

• ya da sinifda rezil etmek😠😠 yarın okulda gordugum ilk hocaya atar yapcam 😈

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 hocayı fena bozdum. Erkek hocaya nasılsınız hocam dedim sana ne sen doktormusun dedi bende yok hocam veterinerim dedim. Bayan hocaya ise saclarımı biraz değişik kestirim yanlar çok kısaydı konusuyodum derste olm saçlarını niye öyle kestirdin paranmı yetmedi dedi bende evet hocam sizin de dipboyanız gelmiş paranızmı yetmedi demiştim :))) çok haylazdım okulun popüler çocuğu :)

0|1
    0|0
  • en son nerede kalmıştık? Sınıfın tek gözlüklü inek öğrencisinden başkası bilmez cevabını..

0|1
    0|0
Yükleniyor...