Şu sitede bi' tane bile müzik konuşabileceğim insan yok mu?

Hep mi seks? Hep mi aşk? Az biraz da müzik konuşalım be!

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşalım abi bende insanlarla resim konuşmak istiyorum ama o oram buram nasıllardan değiil. dün bir kou açtım 3 kişi yazmış lanet olsun böyle şeye.

0|0
    0|0
    • İşte bizim gençlerimizin aklı hep oram, buram nasıl? olduğu için, kalkıp da kültür-sanat konuşamıyoruz. Ama erotik soru sorsak; aman tanrım yanıt akar.

• Keşke Cengiz abi gibi olabilsem. Tam anlamıyla müzisyen. O ses türkiye'de Tarık Sezer Orkestrasıyla beraber çalışıyo. Ayrıca Gökhan Tepe, Hadise, Gülşen, Ebru Gündeş gibi isimlerle de çalışıyo. Her türlü tarzı da çalıyo. Ama albüm kayıtlarında sade olmak zorunda. Ki zaten albümlerin çoğunda kalıplaşmış ritmler kullanılır. 2/4 çalınır. Ve bilgisayarla yazılır. Cengiz abi de bunu kırmaya çalışan isimlerin başında gelir.

• Allah ikinizinde yolunu açık etsim abim ne diyim

Kızlar Ne Diyor 6

• 18. yüzyılın sonlarına doğru, müzikte klasik dönem başladı. Günümüzde klasik müzik terimi pop, folk ve caz müziğinden oldukça farklı bir müzik türü için kullanılır. Müzik uzmanları için gerçek klasik müzik, yaklaşık 1760'tan 1830'a kadar Avusturya'nın başkenti Viyana'da gelişmiş olan müziktir. Bu dönem Franz Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart ve Ludvvig van Beethoven gibi büyük bestecilerin konçerto, senfoni, sonat, yaylı çalgılar ve oda müziğini en yetkin düzeye ulaştırdığı dönemdir.

Müzikte duyguların yanı sıra düşünceye de yer veren ilk besteci, çalışmalarıyla kendisinden sonra gelen birçok sanatçıyı derinden etkileyen Beethoven'di. Aynı dönemin öteki önemli bestecileri Fransız Hector Berlioz ile Macar Franz Liszt, Avusturyalı Franz Schu-bert, Polonyalı Frederic François Chopin ve Alman Robert Schumann'dı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Milletin isis gucu nefis olmus

0|0
    0|0
  • bugün radyoda bu şarkıya rastladım , içimden sürekli söylüyorum.. Oh land wolf & i

0|0
    0|0
    • güzel şarkı. aklıma gelince dinlerim

• spotify da müzik listelerim var meraklılarına duyrulur , marce4141 adıyla playlist** ve nightblue adıyla ultimate playlist:)

• müzik ruhun gıdasıdır konusalımtabi

0|0
    0|0
    • Ne tür gıda aldığına bağlı. Bazen zehirlenebilirsin.

• evet doğru bir cümle oldu bu

• Yani gidip de asi stayladır efendime söyliyim neydi öbür horoz ibiği vardı bi' tane vb. gibi ayarsızları dinlersen büyük zehirlenme yaşarsın. Tövbeler olsun.

• Ben mûziği konuşmam müzik beni konuşsun klişesi yapıp konu aslına gireyim. konuşak tabisi müzik candır hayat damarıdır dinlemeyeni kınıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...