Tatilde zaman geçirmek için yabancı dizi veya film?

Evet izlenebilecek yabancı güzel gençlik dizisi önerebilir misiniz?Film olarakta romantik komedi veya korku olabilir.Şimdiden teşekkürler.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• The Dexter

American Horror Story

How I Met Your Mother

The Big Bang Theory

Family Guy

The Walking Dead

Supernatural

Spartacus

Bunlar hep izlenilesi diziler.

Film olarak;

Hugo, V for Vendetta, Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi, zaman yolcusunun karısı, the secret in their eyes, .. gibi :D

0|0
    0|0
    • the secret in their eyes izledim :D.Dizilerden de bi kaçını izlediğim oldu yakın zamanda dextera başladım ama çok sezon olmuş yaa :D.Neyse çok teşekkürler deneyeceğiim :)))

• gözlerindeki sır çok iyi film, dexter da sağlamdır, bence devam ettir :)

• Peki bakalım dexter devam o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 10

• ALCATRAZ bi bak derim konus gayet iyi bi vikipediye tıklat :) BREAKİNG BAD var bak 5. sezon yeni başladı bi kimya öğretmeninin uyuşturcu çetesi kuruşunu anlatıyr tek kelime ile mükemmel bi dizi :) komedi de the big bang theory tek gecerim 5 sezon biti ben 1 den bidaha başladım ve hala espirilere gülmekten kopuyrum dıyebılırım :D

0|0
    0|0
  • Arayicinin efsanesi diye bi yabanci dizi var ben 3 bolumune baktmda idare ediyo yada house diye

Bi dizi var onu cok begenmistim

0|0
    0|0
  • fringe

0|0
    0|0
  • e2 de Merlin

0|0
    0|0
  • internetten izliceksen bi ara the oc vardı fazla izlememiştim ama izlediğim yere kadar bayagı iyiydi 5 yıl veya daha fazla chuck izledim bu dizi süperdi işte ama sezon finali acayip kötüydü ama pişmanmıyım hayır chuck izle

0|0
    0|0
    • Aa the ocyi hatırlıyorum ben yaa :)))

• o zaman kankamıyız ? :D tamam sana iyi seyirler

• Tamam kankayız :D.Teşekkürleer :)

• Dizi olarak how i met your mother,spartacus. Romantk komedi 50 first dates oneririm..

0|0
    0|0
    • 50 first dates izledim gerçekten çok güzeldi :)).Teşekkürler

• lost candır izlemediysen izle büyük eksiklik :)

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun izlemediysen izle. yabancı dizilere 10 basar

0|0
    0|0
    • Türk dizileri çok uzun olduğu için izlemeyi sevmiyorum.Ama Leyla ile Mecnunun bir kaç bölümünü izledim biliyorum :)

• kitap okusana kafan çalıışır

0|0
    0|0
    • Tamam kitap söyle o zaman bakalım

• Bende kitap okumayı severim fakat sarması lazım kitabın beni her yönüyle.O yüzden araştırmam lazım yorum için teşekkürler:)

• how I met your mother

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• the secret circle,teenwolf,supernatural,the big bang theory...bunlar dizi.

cennet gibi,kesinlikle belki,50 ilk öpücük...bunlar da film.

0|0
    0|0
    • 50 ilk öpücük izledim gerçekten çok güzeldi böyle konusu değişik bildiğin başka filmler var mı ?Dizileri de deneyeceğim teşekkürler :))

• ben behzat ç.'ye başladım valla

0|0
    0|0
    • Türk dizileri çok uzun sürüyor yaa.Bende sıkılmasam Suskunları izleyeceğim asma 2saat ya :/

• game of thronesa başla o zaman sen :;))

merlin de güzel bak

• Evet merlini de biliyorum çoğunu izleyip nedensiz olarak bıraktım yaa :))

• Lost super onu ızle :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fringe. Polisiye bilimkurgu felan seviyorsan çok doyurucu bir dizi. Bir sürü bu tarz dizi izledim ama favorim fringe.komik istiyorsan da himym izleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • how ı met your mother , the vampire diaries , the secret circle bakabilirsin bunlara :)

0|0
    0|0
  • the vampire diaries,true blood,the walking dead,game of thrones,shameless,mike and molly,the big bang theory,glee,teen wolf,the secret circle daha var ama artık sırayla izlersin

0|0
    0|0
  • Gossip girl zaten son 11bolumu kaldi:( bir gunse 10 bolum izleigim oluyor googledan gossip girl 1.sezon 1.bolum yaz

0|0
    0|0
    • Biliyorum izliyordum önceden ama çok sezon oldu yaa :).Tamamen bitiyormuymuş?

• Çok uzadı çünkü yaa artık beende sinir olup bırakmıştım herkes birbiriylee :)).Chuckı da izlicem tamam :D

• git kitap oku dostum :DD

• lost in austen

0|0
    0|0
Yükleniyor...