Ninjitsu sanatını bilen veya fikri olan ?

ninjitsu veya jiujitsu öğrenmek istiyorum.Birkaç yerden duyduğum biraz ölümcül olduğu.. ama günümüz şartlarında lazım diye düşünüyorum.

6-7 erkek bir araya gelip çiftlere laf atıp sözlü taciz edebiliyor en basitinden..fikri ve bilgisi olan arkadaşlar lütfen paylaşırsa çok memnun olurum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• eğer narutodakini soruyosan o yok öyle bişey olmaz olsa zaten direk genjutsu :D ama diğer gerçekte olanı soruyosan çok ilgilenen yok türkiyede öğretmen bulabilirmsiin bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• jiu jitsu yapan bir arkadaşım var bir süre sonra "güç bende artık" diye psikopata bağlayabiliyor insan

0|0
    0|0
    • türkiyedeyse nerden öğrendiğini sorup buraya yazabilirmisin acaba?bu arada adamın tepkisi normal.tüm acı noktalarını biliyor.ağız burun dalmadan ufak hareketlerle karşıdakine ölümcül acılar çektiriyo..

• Arkadaşım Türkiye'de de yurtdışındayken öğrenmiş :/ Ama googledan araştırınca birçok yerde var

• ılk defa duyuyorum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ninjitsuyu türkiyede sadece bir kişi öğretiyor ercan şarbatlı onun dışında varsada gerçek eğitmen değil ne öğrencisiyim nede arkadaşı bende araştırmıştım o kadar bu arada abimiz istanbulda ama amacına bakınca başka sporlarda senin işine yarıyabilir wing chun gibi ama her sporda 6-7 adamı pataklamak için bayağı terlemen lazım 1 yyılda olmaz ayrıca bu kadar adama karşı gerçek kas gücünede ihtiyacın var vurduğun adamda sinek sokmuş hissi yaratırsan ne bilirsen bil dayak yersin söylemedi deme

0|1
    0|0
    • ciddi cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.evet zaten bodybuilder'ım.şöyle sağlam bir savunma sanatı öğrenmek istiyorum.her ciddi spor ve felsefe gibi bir senede mucizeler beklemek yerine gerçekçi hedeflerle yolda ilerlemek amacım zaten.

• estağfurullah birinde yeterli olunca başka sanata geç farklı sanatlar dahada etkili dövüş sağlar bende dövüşçüyüm ayrıca bodyde yapıyorum yolun açık olsun bol şans

• ninjitsu benim bildiğim karşıdakinin ölümcül yerlerini bilip birkaç saniye içinde rakibi bayıltıp etkisiz hale getirme üzerine kurulu bir dövüş sanatı.kendinden kat kat daha güçlü bir insanı bile çok gü,ç sarfetmeden bayıltabilirsin ninjitsu teknikleriyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...