Etkileyici bir filme ihtiyacım var aklınıza gelen değişik filmler var mı?

Film izlemek istiyorum anlamlı ve derin bir filme ihtiyacım var izlemediğim değişik ve etkileyici filmi bulan kişiyi EİC seçeceğim yazan herkesede +1 lütfen bulun o filmi :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bugün iki tane film izledim. ikisinden de etkilendim. Biri Hint filmi Adaş ama harika. Diğeri de Aynı Yıldızın Altında mükemmeller

0|1
    0|0
    • Aynı Yıldızın Altındayı 1 hafta kadar oluyor izleyeli çok güzeldi ve etkileyici :) hint filmlerinin tamamını izledim daha fazla tavsiyeye açığım çok film izledim karıştırıyorumda :)

• kör noktayı izlemedim bakacağım teşekkürler :)

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Can Dostum' u izleyebilirsin 2011 yapımı. Boyundan aşağısı sakat olan bir adam ile ona bakıcılık yapan adamın, arasında oluşan dostluğu konu alan çok etkileyici bir film (Gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir.)
    Gene gerçek bir hikayeden esinlenilen Rush adında başka bir etkileyici film var iki F1 pilotunun hayatını ve aralarındaki rekabeti anlatan çok güzel bir film.
    ve son olarak yüksek ihtimalle izlemişsindir ama IP MAN'ın 4 serilik filmi var. Bruce Lee'nin ustası olan IP MAN 'ın hayatında çektiği zorlukları anlatan çok etkileyici bir film.

0|1
    0|0
    • IP MAN iyi filmdi Can Dostumuda izledim etkileyici Rush yeni filmlerden 2013 yapımı izledim onuda varsa tavsiye bekliyorum :)

• Aamir khan dı sanırım isimi o oyuncunun tüm filmlerini izledim :)

• o zaman artık bu filmi bu sitede çok önerdiğim için yazmak istememiştim tekrar tekrar :D Hachi: A Dog's Tale diyorum burada gerçekten yaşanmış bir hikayeden alıntıdır. Benim en favori filmlerimden birisidir ve izledikten sonra evinde köpek beslemeye bile başlayabilirsin o derece etkili bir filmdir :)

• Biri derin bir film mi istedi Ghajini izle ve görüşlerini paylaş lütfen :)

0|1
    0|0
  • Hayat Güzeldir ve Sınırsızlar Kulübü filmlerine bakmanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...