Biri bana illüminatiyi ve 25.kareyi tam olarak anlatabilecek var mı?

biri bana illüminatiyi ve 25.kareyi tam olarak anlatabilecek var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen anlatiim.ozetlemek gerekirse her bir filmdeki 1sn yelik goruntu 25 tane resimden olusur.bu resimlerden birine farkli bir goruntu koyarsan insan bilinci algilamaz ama bilinc altina o mesaj yerlesir.mesela filmde 25.kareye kola reklami koyuyor.senin canin birden nedensiz yere kola cekiyor ve aliyorsun.bir reklam turudur.illuminati olayi ise sanirim insanlarin bilincaltina mesaj yerlestirmek icin bu yontemi kulanmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gozumuz saniyede 24 kare goruyo ama beynimiz saniyede 25 kareyi algilayabiliyo. We reklamini yapmak isteyen firmalar 25. Kareye resimleri yukleyip bizim bilincaltimiza mesajlarini ulastiriyorlar..

1|0
    0|0
  • link hemen anlatayım

1|0
    0|0
  • Uliminati en basit olarak dünyayı yöneten gizli güçler gibi bişey

23.98 - 24- 25 fsp

filmin saniyede kaç kare oynattığını söyleyen değer. örneğin 25 fps'lik bir film saniyede 25 kare gösteriyordur.

0|0
    0|0
  • subliminal mesaj zımbırtısı ve horus mudur nedir onun gözü.safsata sadece önemli birşey değil.rihanna yı severdim soğudum.insanda kesiyorlarmı acaba bu satanistler.

0|0
    0|0
  • 25.kare ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sınıfta bir ara süreklü bu bilmem kaçıncı kare olayı, üçgen göz gibi şeyler konuşuluyordu. Bu konuyu tam 1 hafta boyunca araştırmıştım. Sonra fark ettim ki artık sürekli bu konudan bahseder olmuşuz arkadaşlar arasında. Gerçekliği olduğu için daha ilgi çekici oluyor konu. Merakını gidermek için bak bi. Ama bizim gibi kısa süreli de olsa hayatının merkezine alıp her yerde bu konudan bahsetme derim.:)

0|0
    0|0
  • korkuyorum ben onlardan:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...