Bugüne kadar izlediğiniz en kötü film nedir?

Hiçbir şey anlamadım ne bu şimdi dediğiniz size saçma sapan gelen vaktinizi boşuna harcadığınızı düşündüren ya da daha ilk başında kapadığınız filmler varsa hangileri?

0|0
24|30

En İyi Erkek Görüşü

• link

Filmin sonuna kadar hah film şimdi kopacak diye diye bitirdim filmi çok acayip bişeydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Saglam dvix arsivim var. Iclerinden bir tanesi bana honk dedirtti. Kopek di$i diye yunan yapimi bir film. Sonuna kadar merakla bekledim konu nedir diye ama film bittiginde kuzenle birbirimize baktik ne oldu diye. Ikimizinde agzi Acik kaldi. Arasira geyigini yapariz.

0|0
    0|0
    • konu neymıs lan oyle ağzını acık bıraktıracak kadar m:D

• Konu monu yok lan sacma bir film iste. Biz ne oldugunu anlayamadigimiz icin agzimiz Acik kaldi :O

• Türk yapımı bi film vardı sinemada izlemiştim hem de. Hayatımdaki gittiğim en iğrenç filmdi. Adı da DESTERE'ydi...

1|3
    0|0
  • Hint filmeleri genelde çok garip oluyor pekte hoşlandığımı söyleyemem durup dururken bir anda 60 kişinin çıkması ve aynı anda dans etmesi felan ne oluyoruz arkadaş insan diyor artı birde hint aksiyon filmleri varki evlere şenlik :))

link

1|0
    0|0
    • Bu ne lan koptum:D:D:D will smith in oynadığı bi filmi anımsattı ama bu abartı:D böylesinden bi 10 tane olsa memleket kurtulur la:D bide filmlerin yüzde 90 ı şarkıyla geçmez mi hey yavrum hey:):):) ama 3 idiots un üstüne tanımam izlediğim en iyi filmlerden biri :)

• Ama o bir hint filmi değildir hindistanda çekilmiş hint oyuncuların oynadığı Amerikan yapımı bir filmdir :)

• jacob biiraderime katılıyorum :D 3 idiots dan baska filmlerini izleymedim bende bana hep dandıklerı denk gelmıste olabılır :D

• the resident diye bir film vardı hem de hillary swank oynuyordu. rezalet.

1|0
    0|0
  • Kutsal Damacana 2 kötü olacağını tahmin etmiştim,otobüste zaamn geçsin diye izledim.İzlemeyip 2 saat yere baksaydım daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • ziyaretçiler aman sakın izlemeyin sakın ha öyle bir film olamaz sadece 5 kişi arasında dönüyor 5 in 3 ise filmin son dakikalarında çıkıyor aman sakın hayatınızn hatası olur

0|0
    0|0
  • zombilerin düğünü ve Patlak Sokoklar: Gerzomat

1|0
    0|0
  • bruce willis hayranı olarak malesef ondan beklemeyeceğim kötülükte bir filmde oynamış. cath.44 ( görev 44). izlediğim en kötü filmlerden biri.

0|0
    0|0
  • yeni çıkanlardan söyliim, Amanda Michelle'in oynadığı Gone (2012) filmi.. pencereden dışarıyı seyretseymişim daha iyiymiş :/

1|0
    0|0
  • link bu işte :))

1|0
    0|0
  • ben yazacaktım ama arkadaş benden önce yazmış : destere+hababam sınıfı 3,5

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ismini hatırlamıyorum.bi ninja vardı geliyo kafayı kesiyodu adamın dili görünüyodu filan son derece saçmaydı.hiç izlemedm sadece birisi o sahneyi gösterdi.

0|0
    0|0
  • düğüne gitttik yediler türklerin ilk zombi filmi böyle salak bi film olamaz boşa gıden 2 saatıme yazık oldu :D

0|0
    0|0
    • Ada zombilerin düğünüydü galiba :D Evet rezil ama küfürler falan bayağı güldürdüydü :D

• ağa güldürse ne ya o nasıl bi zombi gülecez kendimize diye filmi çekememişle r:D

• hahah onu bende izledim öyle pisman oldum ki anlatamam -.- filmi saka falan sanmistim ama malesef gercekten bir film olarak cekmisler öyle bir seneryoyu :D

• kızıl şato mu kara şato mu ne izleyin ölürsünüz direk :D

0|0
    0|0
  • 2012 kehanetimiydi neydi kıyaamet kopayorduya eğğiiy öyle film mi olur

1|0
    0|0
  • Şahanın gen filmi

1|0
    0|0
  • sadom1975 iğrenççççççççççççççççççç bir film

0|0
    0|0
  • ADINI HATIRLAmıyorum ama caycı zombı vardı afısınde o fılm turk fılmı hemde :S

0|0
    0|0
  • sinbad ve minoutor bide bi film vardı okadar iğrençtiki adını bile hatırlamıyorum silmiştim direk :D

0|0
    0|0
  • Adrien Brody'nin oynadığı Tuzak adlı film.

0|0
    0|0
  • Şu büyük riski sunan adamın geçenlerde starda bi filmi vardı, çok saçma boşa geçirdim akşamımı

0|0
    0|0
  • Atlı karınca

0|0
    0|0
  • Begotten. yani kötü işte izleme.

0|0
    0|0
  • kötü olan filmi izlemem ki niye izleyim kötü yani

0|0
    0|1
  • Paranormal activity.. Son derece dandik..

0|0
    0|1
  • cesaretin var mı aşka

0|1
    4|1
    • şu fransız filmi mi pampa aynen la ne biçim film subliminal ilüminati mesajından gecilmiyor :D filmi bile anlamadım o derece

• bunlar ne anlar filmden :S basmışlar eksiyi çekemeyenler.film de saçma sapan bişey zaten

• persona

0|0
    0|0
  • Uzakdoğu filmleri. İsimlerini bile hatırlamıyorum o derece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• amcam önceki hayatını hatırlıyor

filmden hiç bir halt anlamadım abuk sabuk bile denilemeyecek bir filmdi harcadığım 2 saatime yazık oldu

1|0
    0|0
  • Sudaki Kız M. Night Shyamalan filmi izlediğim için ben mi salağım böyle bir film çektiği için yönetmen mi karar veremedim...

Bir film neden yasaklanır merakıyla izlediğim "salo yada sodomun 120 günü" hikaye açısından korkunçtu seyrederken midem nasıl aldı "?"

0|0
    0|0
    • sodomun 120 günü harika bir filmdir

• Listeye ekledim ;)

• bi grup gencin kamp yapmak için ormana gidip mal gibi ateş edildiği halde ölmeyen genellikle yüzünde maske olan ya da bi şekilde dikilmiş gözü çıkmış ağzı kaymış vs vs biri tarafından aptalca öldürüldüğü filmler yok mu ? En en en saçma şeydir heralde. 13.cuma dehşet ormanı kanlı tepeler gibi. En nefret ettiğim saçma sapan film tipi. Gebersin onu yapanlar.

1|0
    0|0
    • Yapanların aklına şaşıyorum ya ben neyse:D küçükken ninelerinin anlattığı korku hikayelerinden esinlenerek çektikleri filmler olsa gerek:D

• valla nerden esinleniyolar bilemiyorum ama mal demeden de duramıyorum kendilerine :D

• Bir gece Kanal d de Rrrrr diye bir film izlemiştim.Komik ama bir o kadar da anlamsız gelmişti bana.Genel anlamda kötü bir filmdi.

0|0
    0|0
  • Scream 4

1|0
    0|0
  • kos lola kos

0|0
    0|0
  • ıyy birgün korku filmi izlemek istedi canım öyle nette araştırıyordum banyodaki dehşet diye birşey dikkatimi çekti allahım ilk 10 dakikasında kapattım saçma sapan bir çocuk filmiydi ya

1|0
    0|0
  • zombilerin düğünü link

bence bunlar zombi abi yaşayan ölü :D

hepsini izleyemedim.

1|0
    0|0
    • oyunculuk kötü ama eğlenceli sanki:) gerçi uzun metrajı bayabilir

• ama amaç eğlenmek degil ki. korkmak. zaten inan ne eglenceli ne de korkunç.

• MİSAFİR! . sakın izlemeyin

1|0
    0|0
  • Adını hatırlamıorumm.

0|0
    0|0
  • Prensesin Uykusu...

0|0
    0|0
  • O Kadın ve Ayıp Yatakta Olur

1|0
    0|0
  • abuzer kadayıf ne o yaa ne kadar sacma bı fılımdı yaa hayatım boyunca ızledıgım en ama en sacma gelmıs gecmıs fılm olmalı

0|0
    0|0
  • hiçbiriniz biri beni ısırdı denen salak filmi izlememişsiniz =)

1|0
    0|0
  • çok var. son zamanlar için Lonesome Jim

0|1
    0|0
  • sinemda arkadaş gazıyla girilen her film kötüdür.

1|0
    0|0
  • Blue Valantine... Öööh yani.

0|0
    0|0
  • Pan'ın labirenti

0|0
    0|0
    • Ben o filmi çok beğenmiştim masal gibi. Zevk meselesi tabi. Müzikleri de çok hoşuma gitmişti.

• o tarzda fantastik bi olayın o derecede dram şekilde işlenmesi benim hoşuma gitmedi

• Bebek mavisi.Zamanıma yazık oldu yaa.

0|0
    0|0
  • kara kutu diye bir film...halaa düşünyorum film saçma anlmadm bişy :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • senle izlemiştik hatırlarmısın koca kafamıydı neydi

0|0
    0|0
  • Sweet Nowember.

0|0
    1|0
  • romantikler

iğrenç ötesi girişi var gelişme ve sonucu yok !

1|0
    0|0
Yükleniyor...