Suriyeli mülteciler...

Arkadaşlar az önce haberlerde izledim, Suriyeli bazı mülteciler isyan çıkarıp Gaziantep'te sağı solu ateşe veriyorlarmış.Üstelik Türk bayrağını indirmişler, bazı polislerimizi rehin almışlar.Ne oluyor böyle sizce ? Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda.

Güncellemeler:
Bütün mültecileri sınır dışı mı etmeliyiz, yoksa tolerans göstermeye devam mı etmeliyiz.Esad'ın kafasında ki plan sizce nedir ? Yoksa Suriye üzerinden bize oynanan bir oyun mu dönüyor ortalıkta...
Zaten Suriye'li esad yanlısı olmayan insanlar, Esad'ın suriye'yi temsil etmemesi gerektiğini ve bundan dolayı Esad'dan gelen saldırı veya tehditleri Suriye adına alınmaması gerektiğine büyük vurgu yapıyorlar.Mesela uçağımız düşürüldü bunu suriye değil Esad yaptı.Esad'ın kafasında ki plan tamamı ile bir Alevi devleti oluşturmakmış geçenler de okudum.Ve bence Çin,Rusya,İran,Amerika,Fransa başta olmak üzere Suriye üzerinden bizimle oynanıyor gibime geldi.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu tolerans iktidarın başına bela olur, soruyu biraz yanlış düzenlemişsin anket yapıp suriyeli sığınmacıların sığınmasını devam ettirmeliyiz mi diye sorsan daha iyiydi, bana kalsa aynen sınırdışı ederdim

0|0
    0|0
    • eyvallah paşa

• Ne zaman ki ülkelerimiz dinini kaybetti o zaman kardeşlik dayanışma bitti hacı.

• gözünü sevdiğim bülent ecevit en ufak sataşmada tavrını koyuyordu

Kızlar Ne Diyor 1

• Suriye'nin arpası fazla geldi, yaz da geldi ya hazır kaşınıyor

0|0
    0|0
    • Bence Suriye'nin değil Esad'ın arpası fazla geldi gibi.

• soru başlığı Suriyeli mülteciler olunca Suriye dedim :)) haklısın

• Sende haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• postalayarak esadın skne gondermek lazım ısyancıları

0|0
    0|0
    • Hepsi için aynı şeyi söyliyemeyiz hacı.

• ısyancıları dedım ztn

• Hangisinin ne olduğu belli olmuyor ki hacı karışmış hepsi.

• Tamamen kışkırtmaya yönelik oyun. Çok dikkatli hareket etmemiz gerk

0|0
    0|0
    • Çok doğru söyledin hacı güncellemede yazdığım burdada geçerli, şuan baktığımızda Suriye iran rusya ve çin bir ittifakmış gibi görünüyor, Amerika,Türkiye,İsrail bir ittifak gibi görünüyor ama bana göre, tek bir ittifak var ortada, Rusa çin Amerika israil bunlar tamamen Suriye iran ve Bizi hedef alarak hareket ediyorlar.

• Sende haklısın hacı, komşu falan da kalmadı artık.

• Bir laf var acırsan yetime gelir koyar ... hesabı hem adamları besliyoruz hem verdiğimiz hizmet anlık aksasa hemen isyan falan olayları oluyor sanki mecburmuşuz gibi

0|0
    0|0
    • Haklısın paşam da, ben birde şu açıdan bakıyorum ; Ülkemiz de şu an sadece Masum sandığımız mülteciler yok, Esad yanlısı Mülteciler de eminim şuan Kilis'te elini kolunu sallayarak geziyor ve canı sıkıldığında isyan çıkarıyordur.Çözüm ne olabilir ki böyle bir durumda.

• Hatun cevap vermiyo hacı :(

• Sende de şans yok be kardeşim :))

• tüm dünyada bizim mültecilerimiz nasıl sınır dışı ediliyosa bizde onları barındırmamamız gerekiyor aslında ama işte gel görki osmanlı torunuyuz iyilik kanımıza işlemiş

0|0
    1|0
    • Yani hacı o açısı var birde işin.

• besle kargayı oysun gözünü

0|0
    0|0
  • Dertleri neymiş.

0|0
    0|0
    • Az önce küçük çaplı araştırma yaptım, az su verildiği için isyan ediyorlarmış...

• Su yüzünden mi ? Afrikada yaşamıyoruz yok mu bi kaç kuruşları kendilerine gidip satın alsalarmış :P

• Tabikide gerçek sebep bu olamaz, bence işleri bölgeyi huzursuzlandırmak, karışıklık yaratmak.

Yükleniyor...