Zevkle ilgilendiğiniz ya da ilginizi çeken sanat dalları:D

benim bir sanat dalıyla uğraşmam gerekli:)neye yeteneğim olduğunu bilmiyorum bu yüzden bir kaçta belirleyip deneyeceğim..sizin ilginizi çeneler neler?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• plastik model maketçilik. bir süredir yapmıyorum ama yapmalıyımm

0|0
    0|0
    • sıkıcı degıl mı:D

• puzzle yaparım ben benzer mı?

• benzer ama puzzle'dan daha kolay, çünkü bunda parça bulamadım nereye takıcam diye tıkanmıyorsun. planın var elinde. bir de boyaması vs. sana özgü, daha sanatsal:)

Erkekler Ne Diyor 20

• müzik piano , ud ,gitar çalıyorum ama bütün müzik aletlerini çalmak isterim ve kabiliyetliyimde

maket ahşap gemiler yaptım

ev dekarasyonu çok severim tasarımlar daha kendi oturduğum evi kendim yaptım hayatımdaki en büyük başarıydı aylarca inşatında çalıştım 2 yılda tamam ladım benim için sanat eseriydi

2 katlı dubleks ev ve ben 20 yaşındayım bunu yaptım inşallah gelecekte iyi bir inşaat müteahhiti olacağım baba mesleği ama :D

0|0
    0|0
  • -Karate

Karate benim için bir sanat.!

Ve unutmayın Karate bir sanatsa, dayak yiyenlerde sanat eseridir.

0|0
    0|0
  • Bi ara uda merak sardım sonra yok bunla değil kız tavlamak olanlarda kaçar la dedim vazcaydım

0|0
    0|0
  • Edebiyat

0|0
    0|0
  • resim çizmek onun yanıda dövmecilikte yapıorm ve dans etmek sen kendini neye yetenegin olup olmadıgnı neyi sevip sevemeyecgni belirlemen daha dogru buda zamanla olur yetenegin varsa o yönde gelistirmeye bak derimm

0|0
    1|0
  • ne tür aletlere yada dallara yatkınsan o yönde ilerle ben hat sanatı ile uğraşırım ney üflerim piyano çalarım hemen hemen yakın direk uçnokta değil

0|0
    0|0
    • keman sesını sevıyorum :)ney zor degıl mı?

• ben mı sanslıyım o mu bılemıyorum:Dama eksık kalmak ıtemıyorum o bana bırsey hıssettırdıgınden yada dedıgınden degıl bu dunyaya bos geldım gıdıyorum olsn ıstemıyorum ınsan hayatını renklendırmelı:D

• o şanslı hani birşeyler bulmaya etmeye araştırmaya öğrenmeye açıksın tabiki insan bi resim bile çizse harf bile yazsa bilgidir öğrenmektir ilimdir hep böyle devam et

• Ebru sanati

2|0
    0|0
    • sevmedım ben o sanatı:D

• Evet. insan bir isi severek yapmiyorsa o isten hayir gelmez.

sana ahsap boyama veya cam susleme onerebilirim.

bunlarida begenmediysen benden vu kafar. baska onerim yok

• cam susleme de ılgı cekıcı cam boncuklar yapabılırım

• Red&Anıl Piyancı'nın yanında bazen feat yapan Zeynep tipini görmedim ama sesi mükemmel bi kıza göre iyi r&p yapıyor.

0|0
    0|0
  • Bnece bas gitr, resm ve yüzme sanat .. Bunlar uğraştıkları bunun haricinde yapamasamda edebiyat (şiir diil) çok hoşuma gider bunu başarbilen bununla uğraşanlar ..

0|0
    0|0
  • Müzik derim..klasik akustik elektrik gitar çalıyor olmama rağmen hala ve hala keman hastasıyımdır.

0|0
    0|0
  • ben piano çalanlara hastayım deli gibi de çalmak istiyorum ama olmuyyor olmuyor :((

1|0
    0|0
  • ben tasarımcıyım zaten her sanat dalıyla ilgilenıyorum ama en fazla çizgi roman ve sinema..

0|0
    0|0
  • tiyatrodan güzel ne olabilr ki?

0|0
    0|0
  • sen bence heykeltraş sanatıyla uğraş sende o potansiyel var görmesemde hissedebiliyorum :))

0|0
    0|0
  • ney çalmayı çok istiyorum

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • Klarnet calmak paha bicilemez

0|0
    0|0
  • dans. hayatimin temeli.

0|0
    0|0
  • resim, müzik ve edebiyat takipçi olarak ama sadece

0|0
    0|0
  • Dansı seviyorum ama beceremiyorum. İzlemesi güzel.

Mimarlık güzel.

En güzeli, müzik. Piyano, keman vb.

0|0
    0|0
    • keman evet bence de guzel:D

• zamanla ogrenecegım sanırım

• Çok fazla üstün yeteneğin yoksa 20 yaşından sonra başlayıp Paganini gibi keman, Bach gibi piyano çalamazsın. Sadece tıngırdatırsın, konuşturamazsın...

Kızlar Ne Diyor 15

• Yemek yapmak.

Ciddiyim.Gerçek bir sanat aslında o..

Haricinde; Müzik ve belki birde resim.

2|2
    0|0
  • el işi , ahşap boyama (kutu benzeri şeyleri marangoza yaptırarak yüzde yüz el yapımı ) hatta paraya kıyarsan makine almak için kendin de yapabilrsin , şahsen ben 2 3 sene uğraşmıştım:

0|0
    0|0
  • müzik,şarkı söylemek..daha önce pek çok defa koro ve solo şarkı söyledim..

dans etmek isterdim,bunun için eğitim almak düşüncesindeyim..

müzik aleti çalma hevesim vardır,neden bilmem yan flüt severim..keman da çalmak isterdim..

teatral yeteneklere de sahibim ama bu güne kadar hiç kullanmadım..

0|0
    0|0
  • Dans edıyorum bıraz da keman calıyorum ..

0|0
    0|0
  • Yan flüt ile ilgilenmeye çalışıyorum derslerine başlamak istiyorum en kısa zamanda tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Gitarın hastasıyım ama zaman yok. Gene de öğrenmesi çok çetrefilli değil.

Dans var, salsa çaça gibi. Bunların hepsi öğrenilecek şeyler...

Bir de resim var ki, beni benden alan ana sanat dallarından biri...

0|0
    0|0
  • siir yazmak insanin icini ferahlatir :) Ac Yann Tiersen - Summer 78 .. kapa gözlerini ve kendini ona ver. Bir an sarkida bul kendini :) ve sarki devam ederken yazmaya basla.. bir hikaye olsun, bir siir yada bir düsünce.. damlaya damlaya göl olsun :)

0|0
    0|0
  • ney calmayı cok sevıyorum ama cok zorlu egıtımı var ama bunu gercekten ıstemen gerek onun ıcın...ney calıp sonra tekrardan dılemeyı sevıyorum ben yanlız kalmak bırde bu ıkısı en sevdıgım hobım

0|0
    0|0
  • Müzik - bilgisayar müziği

resim

0|1
    0|0
  • resim

1|0
    0|0
  • edebiyat..(.şiir..)

0|0
    0|0