Internetten kitap alıyor musunuz?

Ks'nin kitap müdavimleri, internetten kitap alıyor musunuz? Aliyorsaniz nereden?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Alıyorum sürekli. Kitapyurdu ndan. Tavsiye ederim çok uygun oluyor

0|0
    0|0
    • Evet kitapyurdu nun fiyatları daha makul. Ötüken in sefillerini alacağım yakinda. Bir iki kitap daha girsin de aklima alacağım. Bir defa da idefix den almıştım sanal kitap fuarı düzenlediğinde...

• Hım. Dediğim gibi yılda bir defa 1 ay kadar süren sanal kitap fuarı düzenliyorlar. Ancak o zaman makul oluyor fiyatları. Normalde kitapyurdundan daha pahalı. ..

• Duyarsam olduğunda bakarım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• kitapyurdu tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Fiyatları daha makul kitapyurdu nun

• kargo ödeyen ürünler var normalde kargolar 5lira falansa ayraçlar 6lira civarı aldığında ayraç 1liraya geliyor böylece hem kargo hem yeni bir tane ayracın oluyor ayrıca kitapyurdu da ayraç gönderiyorlar

• Hım anladım
      aklımda bulunsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzun zamandır sürekli İdefix'ten alıyorum. Güvenilir bir site, bir kaç güne kargo geliyor.

0|0
    0|0
  • yok dostum ben ilk okul 5 den sonra hiç kitap okumadım

0|0
    0|1
    • Şaşırdım diyemedim:)

• Oraya varirsam Belgesel kelimesini bir tarafina sokarim senin. Bak bakalim yazdiklarima. Bir tek yerde "dizi" ifadesi geçiyor mu?
      Gözü ile gö*ü yer değiştiren canlı. ..

• ya ben çöp kelimesi için kızdın sandım, dizi dediğime bakma belgesel yazıyorum gibi geldi bana farkında değilim

Yükleniyor...