Kim ulan bu Ahmet Batman- Kahraman Tazeoğlu- Hikmet Anıl Öztekin?

Bu yazarlar kitaplarını eğer gerçekten satıp para kazanmak gayesiyle satışa sundularsa, gerçekten muazzam eserler vermiş kişilerdir. Fakat amaçları gerçekten edebiyata katkı sağlayacak, herkese hitap edip, yeri geldiğinde hüzünlendirip yeri geldiğinde düşündüren eserler vermekse, bu kitaplar olmamış. Elbette ki emeklerini göz ardı etmek istemiyorum fakat gerçekten olmamış. Uslüp kaygıları yok. Biraz hüzünlü, biraz elle tutulur olsun diye, tüm kuralları bir çırpıda yıkıp geçmişler resmen. Kendilerini sürekli tekrar eden şair/yazar ya da her neyse öyle bir şeyler. Zaten genellikle okuyucuların genellikle 13-18 yaş arasında olması ve bu şahısların kitaplarını sosyal platformda güzel (!) sözler paylaşmak için alınıyor olması şaşırtmıyor beni. Siz ne düşünüyorsunuz bu kişiler hakkında?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Batman'ın sözlerine hayranım.
    Tazeoğlu'nu hiç sevmem desem yeridir. nedense hep antipatik ve çok demogojik buldum.
    diğer ismi zaten ilk kez duydum :

0|1
    0|0
    • Ben nedendir bilinmez iki kitabını da okumama rağmen beğenemedim Ahmet Batman'ı. Sürekli kendini tekrarlıyor. Arada tabii ki altının çizilmesi gereken yerlerde vardır :)

• Umarım başarılı olup gölgede bırakır da, benim bu tarz yazarlara koyduğum duvarlar yıkılır :)

• :)) oda mısraların hikmeti diyelim...

Kızlar Ne Diyor 2

• üçünü de okumadım. okumayı da düşünmüyorum. mıyır mıyır kitaplar.

0|1
    0|0
  • sana katılıyorum içimden geçenleri söyledin resmen. teşekkürler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence gayet başarılı yazarlar eleştirmeye hakkımız yok. Unutmaki ya bir söz ya bir kelime ya da binlerce sayfa yazı bir karakteri barındırıyor. Ve okuyucular kendilerini o karakterin yerinde buluyor. Gerek onunla hüzünlenip gerekse duygulanıyorlar. Ama hiç değilse kendilerini orada buluyorlar. Son sözüm olarak görüşüne saygı duyarım ama sende o yazarlara saygı duy

1|1
    0|0
    • Merhabalar, öncelikle emeklerini göz ardı etmediğimi belirttim. Dediğiniz gibi okuyucular kendilerini buldukları yazarları severler. Fakat ben bu kitapların gerçekten bu kadar popüler olmasının başarılı olduğundan olmadığını düşünüyorum. Eleştirmeye hakkımız yok demenize de anlam getiremedim. Eleştireceksin ki; aydınlatacaksın, eleştireceksin ki bir şeylerin farkına vardıracaksın. Eğer hakkımız yok diyerek geri çekilip izleyeceksek koskoca eleştirmenlik mesleğinin ölüşüne canlı tanık olabiliriz. Saygımdan da şüpheniz olmasın.

• Dedigin gibi
    Kim laaan bunlar?

0|1
    0|0
Yükleniyor...