İncir Reçeli 2 Filmini İzledinizmi ve Sizce Nasıldı?

Ben filmin ilk serisini izlemeden girdim filme ve anladımki biraz hata yapmışım çünkü çokda beğenmedim açıkcası ilk filmdeki duygu dolu dkikaları gözümde canlandıramadım belkide ama yinede fena değildi bence ilk filmini daha çok övüyolar ama siz nasıl buldunuz filmi?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• izledim ve kesinlikle ilki kadar iyi değildi çokta beğenmedim acıkcası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ilk filmindeki rolünden dolayi fazla abartilan tanri gibi tapilacak kadar harika görülen halil sezai den toplum sayesinde sogudum, ilkini izlemedim normal olarak ikincisi de ilgimi çekmiyor. bir gün yolculuk sırasında falan artık otobüste denk gelirse izlerim

0|1
    0|0
    • Yolculukta iyi oluyo film izlemek ama ilk birincisinden başlamak lazım diye düşünüyorum hata yaptığımı anladım.

• aslinda ilki için söylemiştim ama neyse pek önemi de yok :)

• bence 2 daha iyi, hele kızın rol yeteneği çok iyidi. replikler çok komikti. normalde her küfüre sansür atarlardı, hiç sansür yoktu bunda. ggerçekten çok iyi filmdi, ilkinden daha başarılı

1|1
    0|0
  • Turk flimleri seri haline gelince kar odakli oluo emege deger bir sey olmuyor bence , gitmedm. Ilkinide merakdan cd de izledim. Begenmedim.

0|1
    0|0
  • izledim son bölümler çok güzeldi ve kız çok güzeldi ama o kadar da iyi değildi bence, beklentimi fazla yüksektutmuşum ben

0|1
    0|0
    • Genel olarak fena değildi ama banada okadar övdüler bende yüksk tutmuşum sanırım evet son sahneler çok güzeldi.

• Daha izleyemedim :/

0|1
    0|0
  • 1ıncısını seyrettım muhteşemdı 2ıncısı seyretmedım

0|1
    0|0
  • ilk film aidsli kızla sevişemeyip içinde kalan erkeğin dramı..2. filmde hangi hastalıklı kızla sevişemeyen erkeğin dramını işlemişler?

0|1
    0|0
  • ben çok beğendimm 2. defa izlemeye gideceğim

0|1
    0|1
  • izlemedim ama her an izlemeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İzlemedim ama çok istiyorum izlemeyi 1. ye bayılmıştım

0|1
    0|0
  • Ya ben öyle filmleri sevnem zaten. Herkes bir tutturmuş İncir reçeli. İlkini izlemeye kalktım hemen sıkıldım :-D

0|1
    0|0
  • Bence iğrençtir erkekler bu ara daha çok duşmeye bşladı ha bu filmin uzerine

0|1
    0|0
  • ben ilkide izledim bunuda izledim diğeri daha iyiydi ama bu da fena sayılmaz ben begendım açıkçası :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eskiden ibrahim tatlıses ferdi tayfur filmler çevirirlerdi hem filmden para kazanır hemde yanık şarkılarla türkülerle albümlerinin reklamlarını yaparlardı. heh işte incir reçeli 1 i ilk izlediğimde bu aklıma geldi. halil sezai isimli şarkıcıyı pek çoğumuz tanıdık ve pek bir sevdik. eeee iş tuttu tabiii iyi para getirdi. elbette bunun 2 si 3 ü 5 i 10 u yani boku çıkana kadar gider elbette.2 yi izledimmi? hayır izlemem de o hatayı bir defa yaptım bir daha yapmam.

0|1
    0|0
  • şu Türk milletinin aşk film sevdası ne zaman bitecek ne zaman başka kurgulara yönelecekler çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Fragmanini izledimde pek hosuma gitmedi zaten kizda guzel degil ya gerci halil sezaide okadar yakisikli degil ama :)

0|1
    0|0
  • çok iyiydi

0|1
    0|0
  • pek yakıda yı şiddetle tavsiye ederim

0|1
    0|0
Yükleniyor...