Hukuk mu oyunculuk mu?

biliyorum birbirinden çok bağımsız ama elinizde olsa hangi mesleği seçerdiniz? hukuk okumayı mı oyuncu olmak mı ya da sizin başka tercihleriniz varsa neler?

• Hukuk
    83% (5)56% (5)67% (10)Oy Ver
  • Oyunculuk
    17% (1)33% (3)27% (4)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)11% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Hukuk seçerdim hobi olarak da oyunculukla ilgili dersler alırdım. Tabi çok istiyosam Ama benim öyle özel bir isteğim yok

0|0
    0|0
    • Dersleri cok zor cok calısmak gerek oyunculuk derslerine vaktim kalırmı o yuzden kafam takıldı

• Bence hiç bu dersleri alma, oyunculuk belli bir yetenektir dersini almadan da yapabilirsin. Benim çevrede böyleleri dolu ama bir kaç sahne ötesine geçemiyolar dizilerde aldıkları roller hep böyle. Bu işle şans. Bence boş ver hukuk oku maaşını al ve bir bayana çok yakışr bence

• Haklısın ne zaman arıcakları belli olmuyo. Birdaha ki projelere kadar acsin garanti yok

Erkekler Ne Diyor 8

• hukuk sec hobi olarak oyunculuk

0|0
    0|0
  • Avukatlık yapacaksan oyunculuktan pek bir farkı yok detaylar göz önüne alındığında her ikisini de yapabilirsin böylece.

0|0
    0|0
  • Ooo kimleri goruyorum, naber nasilsin?

0|0
    0|0
  • Hukuk seçerdim
    Oyunculukta belirsiz bir gelecek var önünde

0|0
    0|0
  • hukuk...

0|0
    0|0
  • Hukuk tabi ki oyunculuk garanti değil ayrıca çevrende hep bedenin ile ilgilenen insanlar

0|0
    0|0
  • Su an okuyomusun yoksa daha girmedin mi fakulteye

0|0
    0|0
  • HUKUK :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hujuj

0|0
    0|0
  • hukuk okudum, stajımı yaptım ve şimdi bilinen bir oyunculuk okulunu gidiyorum. oyuncu olabilirsem ve bundan geçimimi sağlarsam ne ala, olmazsa avukatlığa geri dönerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...