Sizce Mustafa Kemal Atatürk Mason muydu?

Sizce Atatürk Mason muydu? Ben inanmayanlardan birisiyim ve böyle bişey olacağına kanaat getirmiyorum. Peki ya sizce?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben zaten Atatürk'ün mason olduğuna dair bir iddaa da bulunmadım bu konuda ki düşüncelerinizi sordum.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• mason olsa ne olur* yahudi olsa ne cıkar.. babasız bır ılışkıden doğsa muhımmı, onun bu ulke icın yaptıgını kaç kısi yapmış. benım ıcın aslolan vatan sevgısıdır dız cokmuş bır mılletı saha kaldıran adama sadece dız cokerek tesekkür edılır.. sız bakmayın mustafa kemal dusmanlarına.. allahı yok coğunun.. allah bu ıftıraların nankorlugun hesabını soracaktır mutlaka

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer öyle olsaydı türk milletini kalkındıracağına masonları kalkındırırdı

0|0
    0|0
  • Atatürk'ü Masonlar öldürdü diye bir iddaa gördüm

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün müslüman olduğunu kanıtlar nitelikte sözleri ve günlüğündeki yazıları vardır.

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçmalıyorsunuz !

0|0
    0|0
  • atatürk'e tapınak şovalyesi diyende oldu. du bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• milletin kalbinde olan Atatürk sevgisinden rahatsız olan o kadar insan var k i onune gelen istediği yaftayı yapıştırabiliyor bu ülkede bugünleri çağdaşça modern en önemlisi de bağımsızca yasamamızı sağlayan türkiyeye sayısız yararı olan bir insanı mason olarak nitelendirmek hangi akla hizmet olabilir. Atatürk ü masonlukla suçlayanlar Amerikan mandacılığına soyunmuşken bugun onların torunları Yahudilerden oduller alıyor.

0|0
    0|0
  • hadı dıyelım oyle olsun hangı gelısmıs ulke bıtmıs osmanlıyı gerı canlandırmak ıcın baska ıısımle bırını gonderıp ulke kurdurabılırkı

0|0
    0|0
  • O tek kelime ile adam ne masonu l*n

0|0
    0|0
  • Atatürk`ün, mason doktorlar tarafından uzun vadede zehirlenmesi yüzünden karaciğeri iflas etti. .

Hatta buna hitaben güzel bir sözü var. . "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz. ."

0|0
    0|0
  • Boynuz bile vAr. Saçma sapan konuşma arkadaşım.

0|0
    0|0
  • kemalistler gelmeden kaç bence

0|0
    0|1
  • değil bence de tabi ki

0|0
    0|0
  • He masondu he * cahili seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...