Burçlara ne kadar inanıyorsunuz?

% olarak belirtebilir misiniz :)
bana kalırsa %95 doğru

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• % 2 doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle bir bakarsak 12 tane burç var. Ama bunun bir de yükselen burç ve doğum haritası gibi ayrıntılar da var. Gerçi yükselen burç zaten doğum haritasıyla belli oluyor da... Bence bunları da denkleme katınca %90-95'i zorluyor. Profesyonel olmasa da benimki baya baya doğruydu. Başka türlü olsa burçlara inanmazdım zaten...

0|0
    0|0
  • Sağlam kaynak olması kaydıyla inanıyorum. keşfettim bitane zaten. çoğunlukla doğru çıkıyor.. burçlar gerçek zaten. lakin yarumlamasını bilmeyenlere itimat etmemek lazım

0|0
    0|0
  • Astrolojiye asla inanmam fakat bir keresinde arkadaşım bana burcumun bir çok özelliğini taşıdığımı söyleyip okumaya başlamıştı içime bir ürperti gelmişti :/

0|0
    0|0
  • Bence tutuyor. Özellikle burç uyumları ve burçların özellikleri konusunda ama genel olarak değerlendirince. Kişi olarak düşününce herkes kendi kaderini çizer

0|0
    0|0
  • %99,5 oda burç yorumlarına değil karakter yorumlarına, çünkü tam bir noğa erkeğiyim benim hakkımda yanlış bişi yazdıklarını hiç görmedim :)

0|0
    0|0
  • %5 sadece özellikleri 3 aşağı 5 yukarı tutuyor hattaçoğu tutmuyor bile

0|0
    0|0
  • yengecim ama inanmam :D

0|0
    0|0
  • Yalan hurafe

0|0
    0|0
  • Bana ikizleri anlat @ALUAA :))

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
  • %50 diyelim

0|0
    0|0
  • Burç ne l*n yeniyo mu?

0|0
    0|0
  • Bende inanmazdım ama genel olarak doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arada bakarim günlük yorumlara çok da ilgili degilim

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • Cok inaniyorum

0|0
    0|0
    • Ne kadar coookkk :))

• Bussuru cok bitane gizli ilimler kitabi var yasak satisi yok. kadin erkek ayri burclarin. Ne sekilde oleceginu bile yaziyo.

Yükleniyor...