Mit ve bordo bereliler?

Arkadaşlar MIT teki ajanları bordo bereliler mi olusturuyor. Olusturmuyorsa MIT teki ajanlar mı iyi bordo bereliler mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan filmlerindeki ordan oraya zıplayan, usta şoför ve dövüşçü, pratik zekalı ve her türlü teknolojiden anlayan süper yetenek ajanlar senin kafanı karıştırmış..

Gerçekte yok onlardan

Ajan dediğin gizli bilgileri getirip götürmekle görevlidir, diğer tüm fiziksel aktivitelerde bordo bereliler ustadır ama çok kafalarının çalıştığı söylenemez.

0|0
    0|0
    • Zaten bende onlara inanmiyorum sadece hayal ürünu ama bordo bereliler ajanlardan üstundur bana gore

Kızlar Ne Diyor 1

• bordo bereliler farklı ajanlar farkı araştır bunu sen :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• alın bunu burdan :DD

0|0
    0|0
  • Mıt başbakanlığa bağlı istihbarat kurumudur. Bordo bereliler askeriyeye bağlı özel eğitimli savascilardir. Yani birbiriyle hiç alakaları yok.

0|0
    0|0
  • ya kardeş izlemeyin bu Reaksiyon Dizisini

0|0
    0|0
    • Yok kardeş ben dizi izlemem başta bana hic inandirici gelmemiştir boyle dizilerdeki seyler sadece bordo bereliler ile mit ajani ayri mi ay imi o kafami karistirdi

• kardeş biri TSK ya bağlı Biri Müsteşara bağlı. sen düşün artık. ama söz gelimi vatan millet olunca tabii ki de koordineli çalışırlar. :)

• mit ayrı bordo bere ayrı.. kardesim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...