İnternetten kitap alır mısınız? Hangi siteden alırsınız? En son hangi kitabı aldınız?

yeterince açık bir soru oldugunu düşünüyorum. detaya ne gerek var

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• İdefix'ten alıyorum. En son Umberto Eco'nun Çirkinliğin Tarihi adlı yapıtını ve Rembrand Fan Rjin Hollanda'nın Altın Çağı kitabını aldım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla genelde idefix. com'u tercih ediyorum. Bir artısı yok esasen neden bilmiyorum. Benim dönemsel kitaplarım vardır. İlgilendiğim yazar ya da konuyla alakalı serileri alırım toptan. Güncel kitapları mağazalardan alırım ama seri olacaksa (ya dakafamda kitapları belirlemişsem) idefix'ten alırım. Eskiden de bulamama gibi bir durum yaşamamıştım. Şimdi doğan satın aldı zaten yapıyı. Hiç bulamadığım olmadı.

1|0
    0|0
  • D&R ın sitesinden "Tepeden tırnağa" "itaatkâr" ve "Bağdat Caddesi guzeli" ni ayni anda almistim. Temmuz 30 da.

1|0
    0|0
  • Kitapyurdu. com üzerinden alıyorum.. En son "Elif gibi sevmek" kitabını almıştım.

1|1
    0|0
  • Kitap internetten alınmaz insanıyım sıkıştıkça kitapyurdundan alıyorum. Sahaftan eski basım Arif Nihat Asya'nın şiirler serisini aldım.

1|0
    0|0
  • D&R dan alirim. En son aldigim buz ve ateşin sarkisi serisi

1|0
    0|0
  • d&r, idefix vs

1|0
    0|0
  • Kafamda belli bir kitap varsa Kitapyurdu'ndan alıyorum. Onun haricinde D&R veya İnkılap mağazalarına gidip kendim seçmeyi oraları kurcalamayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç almadım. Kitapçıda takılıp almayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kitapyurdu. com

0|0
    0|0
  • internetten almadım hiç ama daha hesaplı kesinlikle. dün d&r'dan 3 tane kitap aldım, 70 küsür lira bayıldım ya.

0|0
    0|0
  • Ben hepsiburadadan alıyorum varsa.(Yanında başka şeyler de aldığımdan.) Ama sadece kitap alacaksam kitapyurdu ndan alırım.

0|0
    0|0
  • 50 kitapçıyı gezdim bulamadım aradığım kitabı internet iyidir. .

http://www.kitapkeyfim.com.tr/default.aspx

0|0
    0|0
  • idefix ;)

0|0
    0|0
  • kitapyurdu bence gayet iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İdefix

0|0