J. R. R. Tolkien'in Orta Dünya sini Bilenlerler?

Efsane yazar J. R. R. Tolkien'in baş yapıtı orta dünya yi derin den takip eden , içinde adete yaşayan varmı? Hobbit, Yüzüklerin efendisi gibi kitapları soluk soluğu okuyan? Peter Jackson'ın sinemaya kazandırdığı bu baş yapıtı takip eden varmı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İstersen bütün karakterleri tanıtayım, Arda üzerindeki bütün haritaları çizeyim. Arda var olmadan önce ve sonra olan bütün olayları kronolojik bir sırayla anlatayım sana. Bu konuda okuduğum 10'a yakın kitap, izlediğim filmler, çizgi filmler ve oynadığım oyunlar dahilinde edindiğim bilgiler emrinize amade sevgili dostum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Orta Dünya..
    Bir seri mi? Yoksa tek kitap mı?

0|1
    0|0
    • Orta dünya bir kitaptan ibaret değil. Yeni bir dünya düşün ilk defa yaratılıyor ve o dünyada yaşanan maceralar anlatılıyor :) Seri kitap şeklinde çok geniş bir senaryo J. R. R. Tolkien'in kitaplarının hepsi birbiri ile bağlantılı..

• Tamam sen Lúthien ol bende Beren Peter e haber edeyim çeksin filmi :)

• Annem bir elf.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben kanka hobbiti oku yüzüklerin efendisi tek cilt oku hurrinin cocuklarını oku sonrası gelir zaten Peter Jackson bence dünyanın en iyi yönetmeni yüzüklerin efendisindeki yönetmenligini iyi yaptı kitapta gecenlerin cogunu anlatmadı ama gercekten iyi yani

0|1
    0|0
  • Hayranlarında çokça dinlemişliğim var. Hobbit'i aldım okuyayım diye. Arkadaş çöreklendi hemen kitaba. Hala geri getirecek. Hoş, getirse bile onu okumam şimdi.

0|0
    0|0
  • Melkor ve Sauron reyizi özledik !

Mordor'daki Barad-dur'u özledik adeta bitmek tükenmek bilmeyen yanardağ özledik :/

0|1
    0|0
  • Ne lazımdı

0|0
    0|0
  • BurdayıZ Sauron reyiz :D

0|0
    0|0
    • melkordan selam var panpa

• Hamachi mi? Tebrikler ;)

• Evet hamachi üzerinden

Yükleniyor...