Kapat

Şiir yazan insanlara karşı ne düşünürsünüz?

Bir radyo progeamcisiyim. Radyo yayinlarimda yazdiğim şiirleri seslendiririm. Ve genellikle insanlar hüzün dolu mesajlar yazip teselli beklerler benden, ümit beklerler. İnsanlar hep bekler.. Bilmezler ki; beklemek bir çeşit ölmektir...
Evet sorum ağırlıkli olarak bayanlara: şiir yazan insanlara karşı tutumunuz ne şekildedir. Abuk subuk cebaplar gelmesin lütfen.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Şiir gönül telidir. dokunabilene aşk olsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes yazamaz. ben de yazamam. iyidirler. hoşturlar. sağlam da yazıyorsa tadından yenmez o. O

0|0
    0|0
  • şiir yazanlar (ama şiirle güzelse) diğer insanlara hayatta 5619846 adım öndedir bence

0|0
    0|0
  • siiride siir yazan insanlarida severim.. bana siir yazarsanda sevinirim :))

0|0
    0|0
    • Haha ben kişiye şiir yazma taraftarı değilim olmayan vazoya çiçek koyma gibi şizofrenliklere sahip değilim. Ama bir ânı paylaşıp bir anı sahibi olursak şayet zaten yaşadıgımiz zaman diliminin her parçası bir şiirdir o zaman işim çok kolaylaşır :))
      Şaka bir yana nasıl bir şiir istediğine bağlıdır elimden geleni esirgemem asla

• begendim hatta saklicam :)

• Ahah teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• siir yazan insan duygusal insandir..
    duygusal insandan zarar gelmez..
    bayanlar demissin ama
    cevap vereyim dedim:)

0|0
    0|0
  • çoğunun şiir yazdığını sanmakta öteye gitmediğini düşünüyorum :D

0|0
    0|0
    • Bu bir kısım doğru tabiki de. Ama ben şiir yazanlar hakkında bilgi sahibi olmak istedim yazamayanlardan değil :))

• Büyüyeceksin dostum. Malın küfür olmadiğini öğrendikten sonra.

• senin ki büyümekse ergenim ben :D zira sen büyük ben çocuk olmama rağmen ben gerçek dünyada sen hayal dünyasında yaşıyorsun anlaşılan mal bilader

Yükleniyor...