Şimdi kısa gelinlik moda, gelinlik nasıl olmalı?

Kısa gelinlik, değişik gelinlikler hakkında düşünceleriniz neler? Sizce klasik mi olmalı, yoksa herkesin tarzını mı yansıtmalı?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• tabi gelinlikli kısa olmalı, açık olmalı davetlilerin yüreğini hoplatmalı. damadın ne kadar şanslı kerata olduğunı göstermeli herkese :)

LostLust un ilk lınkindeki gibi olmalı. yani lotus çiçeği şeklinde, lotus çiçeği kadının cinsel organını temsil eder. yani cinsel organ şeklinde bi gelinlik amaca uyar. :) aynı LotLust un ilk lınkindeki gibi.

site yönetimi bakın silmeyin. Bu yazdığım doğrudur. önce bi araştırın ve tutucu olmayın. lütfen herkes herşeyi bilsin. bunlar çocuk değil hep genç adamlar kızlar.

1|0
    1|0
  • kısa neymiş bee :PPP gelinlik uzun olmalı,

gelinliğin modası olmaz.,atın şu moda tutkunlüğunu kafanızdan...

1|0
    0|0
  • sevgilime alacağım gelinlik ona ne yakışıyorsa straplez yada klasik yada başka ne yakışırsa vücuduna fiziğine ne uyarsa o olur

1|0
    0|0
  • gelinlik kısa olabilir kimisine kısa yakışır çünkü

1|0
    0|0
  • sıra gelinliğe mi geldi. gelinlik masumiyeti, temizliği, berraklığı yansıtır o yüzden beyazdır kırmızı değil, rengarenk değil. bir erkekle bir hanımın meşru zemindeki beraberliğe başlangıcını yansıtır. cinselliği ve bacakları değil, olmamalı bence. şöyle etekleri uzun hatta yerde sürünen, kolları uzun bileğe kadar ve gösterişli, yakası ta boğaza kadar kapalı, göğüs kısmı beyaz desenlerle kaplı, başında taç ve onun üzerinde bir ince duvak. bence işte gelinlik...

0|0
    0|0
  • kesinlikle straplez ve kesinlikle sade olmalı kısa falan çok saçma ve çok basitleştiriyor bence tüm anatomimizle oynadık kültür die bişey kalmadı bari ona karışmayalım . ben uzun gelinlik taraftarıyım kesinliklede eşime kısa gelinlik giydirmem :)

1|0
    0|0
  • siyah olmalı !

0|0
    0|0
  • link

yeniliklere açık olmak gerek :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gelinliğin bir özel anlamı var hem rengi açısından hem de modeli açısından.Sen hiç renkli gelinlikler var diye böyle bir heves yaptınmı?Bazı insanlar yapıyor ve komik duruma düşüyorlar.Ben her zaman doğallıktan olması gerekenden yanayım.Gelinlik normal bir kıyafet gibi görünmemeli ya da bir elbise gibi görünmemeli.

1|0
    0|0
  • Bıktım bu straplez gelınlıklerden ben...

hepsı aynı gıbı bana..

benım gelınlıgım kabarık olmayacak uzun olacak fransız dantelıı olacak yada tafta olacak...

kesınlıkle straplez olmayacak...

1|0
    0|0
  • Klasik gelinlikten yana yım. Ben kızımı evlenirken parti ye gidiyormuş gibi değilde ömrü boyunca en güzel anısı olarak kalmasını istediğim günü için duvağı yerlere kadar inen kar kadar beyaz bir gelinlik hayal ederim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olmamalı ,düğün gecesi diğer gecelerden farklı olmalı o gün senin özel bir günün normal elbiselerden farklı prenses gibi olmalı

1|0
    0|0
  • Öncelikle vücuduna, fiziğine gidecek bi' gelinlik olmalı. Kısa gelinlik, cık olmaz bence. Arkadan kuyruğu olmalı en azından.

1|0
    0|0
  • gelinlik masumdur oyüzden fazla dekoltesi olmamalı. ama illa biryerimi açıcam diyorsa sırt dekoltesi mükemmel durur.

1|0
    0|0
  • şöyle kuş tüyü gibi tüyleri olan bir gelinlik istiyorum ben ya kabarık olucak yada önü kısa arkası uzun straplez

1|0
    1|0
  • Kisa gelinlikleri cok sacma buluyorum... normal bir gece elbisesine benziyor... görsem gelin degil dügüne gelen bir davetli sanardim hahahaha :-D

1|0
    1|0
  • gelinlik prensesler gibi olmalı kısa gelinlik saçma

1|0
    0|0
  • bence iyice cılkını çıkarttılar yok biri düz beyaz elbise giyer biri onu kısa arkası uzun giyer biri bildiğin sokakta giydiğimiz beyaz elbiselerden giyer.bence marjinal olcam diye soytarı olmaya gerek yok gelinlik gelinliktir tarz yansıtmak için pırıltı sevmezsin pırıltısız seçersin kabarık sevmezsin az kabarık seçersin tarz böylede yansıtılır

2|0
    1|0
  • link

Bu cok hosuma gitti, hemde straplezlerin cogu gibi yarada yapmaz:)

link

Bu da hos :)

0|0
    1|0
  • valla bence gelinlik dediğin sade ve straplez olmalı :D mesela saoldaki gelinlik link

ayrıca şu gelinlikte çok hoşuma gitti

link

0|0
    0|0
    • offffff en sondaki gelinliğe bitttimmmmmmmmmm !

• o son gelinlik benimde hosuma gitti ya :-D acaba ona benzer bitane alip evde mi giysem evlenecegim yok bu gidisle x-D

• :D:D son gelinlik çok sade ve güzel :) ben kesin öyle bir şey alıcam ya da ona çok benzeyen bir şey :D

• Gelinlik dediğim kap kabarık olcak böyle beyaz pamukşekerler gibi :):)

1|0
    0|0
  • Kısa gelinlikte neymiş :D uzun olucak salaş olucak sahil kenarında evlenmek istediğimden uçuş uçus bişey olmalı bembeyazzz. çok sade : )

0|0
    0|0
  • olmasa da olur alt tarafi üc bes saatlik giyilebilcek bir kumas parcasi.

0|0
    0|0
    • icinde kalmasin sonra... :-D

• ben duvak'a bayilirim ya normal beyaz bir elbisenin üzerine duvak bile takabilirim icimde kalmaz hahhaa

gelinlik hayalim yoktur ama duvak zaafim vardir (:

Yükleniyor...