X-men severler en çok hangi çekilen filmi hoşunuza gitti?

Hangi kahraman favoriniz olmasını istediğiniz bir kahraman var mı son filmde gözünüze batan saçmalık lar neydi

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Her filmini severek izlerim. Küçüklüğümden beri Marvel ve Dc tutkunuyumdur. Düzenli takip eder, çizgi romanlarını toparlayabildiğim kadar toplarar, çizgi dizilerini de kaçırmadan izlerdim. Neredeyse her gün film izleyenlerdenimdir. Ama kurguda sıkıntı oluyor filmde çok karıştı mesela. Karman çorman ettiler. Ama yine de başarılı. İzlemekten zevk alıyorsan o film güzeldir zaten. Oyuncu kadrosu zaten çok başarılı. Özellikle Halle Berry ve Hugh Jackman. Kendimi bildim bileli Jean Grey karakterini sevmem. Favori karakterlerim Storm ve Mystique'tir her zaman. Mystique için kötülerin en iyisidir diyebiliriz. Filmlerini her zaman beğenmişimdir. Tek beğenmediğim Green Lantern ve Amazing Spiderman serisi. Green Lantern çok sönük kalmış çizgi romanına göre. Spiderman için de klasiği çok harikaydı devam ettirebilirlerdi. Yeni oyuncunun Peter Parker'ı tam yansıtamadığını düşünüyorum. Onun dışında Fantastic Four ve diğer filmler de çok başarılı ve sürükleyici.

0|0
    0|0
    • Şimdi mukayese edersek captain amerika ve hulk ta birer fiyasko dc karekterlerini pek sevmem ama batman harcanıyor o tarafta x-men e gelince tamamen Wolverine filmi olmuş ve gambit tin de olmasını isterdim rogue ise çok basit ve sönük yapılmış ve Raven için diyecek birşey bulamıyorum tamamen çok iyi ve ayrıyeten genç magneto da karaktere tamamen oturmuş

• Teşekkürler efenim

• Rica ederim efenim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece hugh jackman ın poposunu gormek hosuma gitmiyor onun dısında son filme ayılıp bayıldım cok guzeldi bence ha birde sonunda anlam bir karmasası oldu netlestıremediler film biterken

0|0
    0|0
    • Zaten bildiğin tüm seriler x-men değil bildiğin Wolverine filmi gibi çekiliyor

• Harikalar da ben müziklerine bayılıyorum
    day of future
    theme song
    sanki dünyayı kurtarıyormuşum gibi 😎

0|0
    0|0
  • sonnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi öncelikle X-Men'i gerek çizgi romanlarından gerek 90'lı yıllarda yapılan efsane çizgi dizisinden dolayı çok severim. Abi zaten değerli arkadaşların cevaplarının altında çok güzel fikir alışverişlerinde bulunmuş, çok güzel konulara değinmiş ve açıklık getirmişsiniz. Bence Days of future Past hem geçmiş ile gelecek arasında bir köprü oldu, hemde diğer filmlerde gördüğümüz, yaşanmış, ama yaşanmasını istemediğimiz herşeye çok sağlam bir reset attı. Bütün bugları komple kaldırdı. Şuanda tam kadro potansiyeli var. Sıfırdan, kusursuz bir başlangıç. Çok iyi bir kurgu üzerinde birleştirildi eski ve yeni. Yeni gelecek film olan X-Men Apocalypse ise bize bence çok muhteşem anlar yaşatacak. Tarihe tanıklık edeceğiz :-P

0|0
    0|0
    • Bu arada favorim Storm her zaman :-D

• 15 yıllık ilgim, Hall Berry'ye değil Storm'a. Daha küçük çocukken bayılırdım o kadına çizgi diziden. Ya bak aklıma 90'ların Spider-Man'ini, Iron man'ini, Fantastic four'unu falan getirdin. Hepsini ana dilinde tekrar izleyeli 1 yıl olmuştu henüz. Jenerikleri, giriş animasyonları aklımda hep. Zaten spider-man'in bitirilemeyen sonu kalbimde hiç kapanmayan bir yara :'( Off şimdide aklıma çizgi romanlarım, bütün Marvel, DC evrenleri, hatta Capcom evreni geldi. Abi bu kadar nostalji çok fazla hüzünlenerek yatıyorum ben, dayanamıyorum buna.

• Haydaaa bu arada dc sevmem ama batman orada olması kötü

• x-men tutkunuyum diyebilirm öncelikle. Favori karakterim kesinlikle Magneto'dur. Adamdan asalet akıyor. days of the future past filminde geçmişe yolculuk yapılıyor bu zaten comic'te olan bir senaryo ve çizgi filmde de izlemiştik buraları. Pek bir saçmalık yok aslında. Profesör X'e gelince Jean tarafından öldürülmesi Profesör X'in bir akıl oyunu olabilir ki bu noktada Son Direniş'te mutantların seviyesini tespit eden kadın Jean için seviye 5 diyor ve fakat Profesör X için bir seviye söylenmiyor. Magneto ise seviye 4 bir mutant.

0|0
    0|0
    • Mesela Raven Fransada barış konferansında yakalanmışsa diğer bölümlerde nasıl oldu magneto son direniş te güçlerini kaybetmişti gerçi sonunda satranç taşını hareket ettirmişti oda ayrı bir teday

• Evet biraz Wolverine fanboyluk var film yapımcılarında. Aslında haklılar biraz adam ölmüyor yapacak bişey yok ve hep atarlı bir modda. Adam feleğin çemberinden geçmiş kaç kez. Aslında neden Wolverine'ci olduklarını anlamak çokta zor değil çünkü adam Profesör'den veya Magneto'dan önce mutant ve son filmde Mutantları kurtarmak amacıya gönderilen kişi. o yüzden bana kalırsa Wolverine'cilik. Bende x-men geçmişe dönmeden önce Wolverine severlerdendim. Genç Magneto'yu tercih ederim ama gençliğinde yaşamış olduu acı tecrübelerden dolayı da yaşlı Magneto'yu da yabana atmam açıkçası. Genç Magneto'yu seçmem açıkçası first class filmindeki çalan soundtracklerden dolayı olabilir. Rogue içinse aynen dediğin gibi fazlasıyla pasif. Gambit'te x-men takımında çok fazla var olamayan bir yetenek oldu filmlerde haklısın comic olsun çizgi film olsun hep vardı ama filmlerde pek bir aksiyon alamadık ondan bu da üzücü.

• Bu arada son direniş ten sonra x-men olmuyacak dediler karakterlere yöneldiler sonra yeniden x-men e dönüş yaptılar planlar arasında storm a özel filmde vardı ama yapılmadı gelelim yeni çekilecek filme bu film çok farklı ve bildiğimiz karekterlerin olmuyacağı bir film olacak gibi birde marveldeki Wolverine elbisesi sence neden hiç kullanılmadı sence

• 2003'teki X2... Harika bir devam filmi, sonra Bryan "Süpermen" uğruna seriyi kötü bir yönetmene bırakınca rezil bir filmle üçleme bitmişti. Days of Future Past'ı o filmi sıfırlamak için yaptılar sayılır.

Son filmdeki saçmalık olarak 1973'te dev robot yapmaları diyeceğim. Sentinel prototiplerini az küçük yapsalar daha inandırıcı olurdu. Tabii ben çizgi romanı okumadım, sadece sinema mantığına göre bir yorum. 1973'te öyle teknoloji fazla :)

En Sabah Nur'u bekliyoruz

http://www.youtube.com/watch?v=EywrnmHS73o

0|0
    0|0
    • Yenisi nasıl olacak vizyon tarihi hakkında bir bilgin var mı

• Son Direniş'te ölenlerin hepsi olacak tabii de, Apocalypse için "ormanda 100 Phoenix gücünde" diyorlar :) Yenmeleri imkansız yani, bir güç ayarı olacak ya bakalım, Bryan işini bilir :)

• Ozaman fantom u çağırsınlar oda 10 Kaplan gücünde :)

• son film fena değildi gayet güzel ve dünyayı genişletmişler belki en iyi filmlerden birisiydi fizik kanunlarına göre geçmişe yolculuk yapılamaz onu saymazsak saçmalık yoktu sanırım ki zaten bilim kurgu gerçek olmayan birşey ve kaunları kendileri çizdikleri belirledikleri için mutlaka bir mantığa dayandırıyorlar eğlenmiştim ben izlerken

0|0
    0|0
    • Ama gözüne çarpmamış profesör son direniş te ölmüştü magneto güçlerini kaybetmişti ayrıyeten Fransada ki barış anlaşmasında Raven yakalandıysa x-men diğer bölümlerinde olmaması lazım

• iyide 3 seri :D

• Sen Filme mi baktın ben animesini dedim film iğrenç zaten boşuna zaman kaybı

• Son filmi hem kurgu hemde oyuncu açısından çok zengin bir filmdi. Hoşuma gittiii:)

0|0
    0|0
    • Peki saçmalıkları çözdünmü

• Aslında inanılmaz örümcek adamdaki gibi yeni ve kaliteli bir oyuncuyla filmi yeniden çekecekler. Bu role başka kim yakışır ama onu bilemiyorum.

• Bence bu karakter düzenini bitirmeleri imkansız

• X-men in pıçakları son filmde nedense küçük olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...