Biz neden aşağılık kompleksi olan bir milletiz?

Avrupa özentisinden daha doğrusu özenti olmaktan nefret ediyorum. Kendimize değer vermiyoruz sürekli bir yabancı yalakalığı var üstümüzde. Atalarımız bizi görse tiksinirdi. Bilmem anlatabildim mi? Cem yılmaz denilen özenti hani çok komik olmasada kendimizi zorladığımız gülmek için bahane aradığımız geliboluda çanakkalede bizi işgal etmeye gelen anzakların şafak ayininde ne yapıyor aceba? Bunlar Müslüman mı Türk mü? Yoksa hiç biri mi?

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın yabancılara özenti çok ne çok seviliyorlar acun Ilıcalı onları bide turkiye ye getirtiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gelismekte olan ulkeyiz

0|0
    0|0
  • I. François'de özentilik değil mi?

1|1
    0|0
  • Ali biçim kadar gerizekalı ucuz ve özenti bir insan olamaz toplumda böyle insanlar ön plana çıktığı için bütün toplumu suçlamayın

1|0
    0|0
  • biz batıya ayak uydurmak zorundayız, önde olan onlar, onlar gibi olmalıyız, osmanlının çokuş nedenlerinden biride senin gibi dusunmeliriydi

2|1
    1|0
    • öyle san sen

• anladım ki tarih adını hiç bir şey bilmiyorsun o değil de şu an hala anlamıyor musun? herşey açık, geri kaldık. osmanlıda boyle dusundu ama hatasını anladı, ne kadar suzeltmeye calossada iş işten gecti

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...