Üniversitede Müzikal Topluluğunun Seçmelerini Geçtim Ve?

Benle konuştular dediler ki bu grupta hiyerarşi var falan sen bunlara gelebilecek misin? Bir de bazen haftasonları taşıma işleri falan var dediler bunlara gelebilecek misin falan dediler. Ben böyle yenilerin ezildiği şeylere hiç gelemem aslında ego sahibiyim. Sesim falan güzel seçildim ama sizce ne yapmalıyım? Sosyopat bir yapım var aslında belki sıkıntı bile çıkarabilir. Siz ne dersiniz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence gruba katıl. Grup işi eşitlik ve ekip işidir. Bir iş yapılacaksa, en yeniye ya da birkaç kişiye yıkılmaz. Yapılacaksa hep birlikte yapılır. Ben de egoist bir insanım ama kimseyi rahatsız etmeyecek bir seviyede, herkes egoisttir. Yani birisi seni ezmeye kalkarsa da sesin çıkacak. Yalnız biraz zeki ol, tartışma çıkararak değil de ders vererek halletmeye çalış bu işi. Kafandakini boşuna taşımıyorsun, öyle bir şey olursa düşün ve güzel bir ders ver

0|0
    0|0
    • ezmeden kastım getir götür işleri falan ya da ayak işleri yoksa ezme derken gelip biri diklenirse falan zaten kavga ederim ama 1. dediğimde ne yapacagım bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkıntı çıkacağını ben bile düşündüm bu söylediklerinden sonra.

0|0
    0|0
    • yani benim ruh halim çok değişik. bazen olur olmadık yerde kavga ettigim olur bazen haksızlıga bir şey diyemem diyemeyince de içime atarım kin güderim bir fırsat geçince elime kullanırım. ama tabi üniversitede kavga edemem çünkü çevrem yok tek tabancayım buralarda linç ederler mazallah.

• Sen bir takıl, zaten belli olur olup olmadığı.

• ama girince çıkmak öyle kolay olmayabilir de belki bilemiyorum ya bana aykırı böyle şeyler kimse benden üstün olamaz kimsenin kimseyi ezmeye hakkı yok bence. düzen böyle işleyince de her şeyden uzaklaşıp kendim takılasım geliyor

Yükleniyor...