Kendimi daha fazla geliştirmek için tavsiyeleriniz

Arkadaşlar ben çoğunlukla serbest tarzda olmak üzere şiir yazıyorum..

Kendimi daha fazla nasıl geliştirebilirim

Okumamı tavsiye ettiğiniz şairler var mı ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• En kaliteli şiir tarzı serbest şiirdir. Kafiye uyumuna dikkat eden şairler kalıplaşmış cümle kullanmaktan başka bir şey yapamazlar. Kimseyi okumanızı tavsiye etmem. Geçmişte yazdıklarınıza bakıp daha iyi olabilirsiniz. Başkasına bakan şairler taklitçilik yaparlar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• anna karenina'yı oku zihni diğer kitaplardan farklı geliştiren nadir eserlerdendir.Yorumlama,anlama,düşünce yapını güçlendirir.Kalemini daha sıkı tutarsın.Yazar olarak ise ;Charles Dickens ve Homeros'u öneririm.Birde İlyada'yla Odeyssia kitaplarını tavsiye ederim.Yunan mitolojisine ait bu kitaplardan ilki İlyada Truva savaşını anlatır.Çok güzeldir.İkinci Odeyssia'da seni sürükler.Biliyorum şair öner demişsin ama yazar önermem sana daha çok + puan getirecek ters etkileşimle beyin dalgaların etkilenecektir.İyi yazılar.Kalemine sağlık.

1|0
    0|0
  • Okuyarak değil yazarak ve dil öğelerini iyi kullanarak kendini geliştirebilirsin, farklı şairler okursan ister istemez onalrdan etkilenirsin onların kullandıkları cümlelere yakın cümleler kurarsın, bence belirli bir konuya odaklan ve o konu üzerine yaratıcılığını kullan

0|0
    0|0
  • özgün olmanı tavsiye eder oscar wilde ve fuzulu okumanı tavsiye edrim aşkı sevgi anlatışları çok farklı

0|0
    0|0
  • Can Yücel ;)

0|0
    0|0
  • Saçma ve sıkıcı gelebilir sözlük okuyabilirsin .d Kelimelerle aran iyi olur şiirlerine renk katabilirsin .d

0|0
    0|0
  • ahmed arif nazım hikmet cemal süreya orhan veli

0|0
    0|0
  • Murathan Mungan.

1|0
    0|0
  • Sago dinlemeye devam et :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5