Hikaye yazmalıyımm yardım edin?

arkadaşlar bana bir hikaye konusu lazım detaycı anlatırsanız sevinirim lütfen çok acil saçma yorum yapanı engellerim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasil bir hikaye. Fantastik mi veya gercekci mi

0|0
    0|0
    • 2- evden kaçan bir çocuğun ormana kaçması sonucu üzerine bir şey düşer. ardından gözlerini açtığında kendisini bir yeraltı şehrinde bulur. Hiç bilinmeyen ve çok güzel görünen garip varlıklar olan bir yeraltı şehri. İlk başlarda çok korksun. Eve gitmek istesin ama bu tür ona izin vermesin. bir kez ifşa olurlarsa insanların onları rahat bırakmayacaklarını bilsinler. daha sonra bunları hergün gören çocuk 3-4 günde korkmamaya hatta onlara alışmaya. atar yapmaya. trip atmaya felan başlar.

• siz nesiniz hikayesi ilk geldiğinde anlatılır ona. insanlık doğmadan önce buradaydık. bizim gözetimimizde yeni bir yaşam sandık. bazılarına yardım edip öğrettik. veya biz öyle sandık. diğerlerinden farklı olduklarını görmemiz uzun zaman aldı. desinler. hikayeyi devam ettirirsin sen. insanları diğer hayvanlar gibi sanıyorlar anlayacağın. neyse bunlar iyice anlaşırlar. istersen o türden bir çocukta eklersin hikayene. sonuç olarak onların hikayesini konu alırsın. nasıl azaldıklarını ve neler yapabildiklerini vs fantazilerini sana bırakıyorum. benden bu kadar help yeter. kolay gelsin

• konusuna dair bir özellik olacakmı, aşk, ihanet, hastalık vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlginç olayları ele al mesela çok basit şeyler yazma hasta olmuş ölmüş kanser falan. mesela engelli bir kızın hayatını anlat ve yaşam sevinci içinde olan zıtlıkları kullan:)

0|0
    0|0
  • Parayı bulup tüm sevdiklerinden uzaklaşan yalnız bir adamın komik olaylara denk gelmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...