Türk dizileri hakkında düşünceleriniz nedir?

Eskiden Deli Yürek vardı, Sakarya Fırat vardı.. şimdi ise milli duygulardan bir haber Kurtlar Vadisi falan var tam bir sistem dizisi :) Çakır varken dizi adamın dibiydi ama şimdi para için her şeyi yapıyor polat alemder :) hayranları var bu adamın şaka gibi ya. Ne milletiz arkadaş içten ve dıştan hainler sarmış etrafımızı çakma rambo polatla gaza geliyor millet

0|0
19|22

En İyi Erkek Görüşü

• Berbat lafının gerçek anlamı demek benim için Türk dizileri... Behsat Çe ve Avrupa Yakası iyiydi, onun dışında rezilliğin son noktası.

Hatta Amerika'da yaşayan bir arkadaşım, orada insanların eğlence olarak Türk dizilerini ve reklam filmlerini açıp dalga geçip, kafayı bulduklarını söylemişti...

Ve hep tekrar, taklit, aynı şeyler, biraz çeşit olmalı, bir bilim-kurgu ya da gerilim dizisi yok... Çağan Irmak kabuslar evi serisini yaptı ama, malesef kötü oldu oda...

Çok eskiden SIR DOSYASI diye bilim-kurgu / gerilim dizisi vardı , gayet başarılıydı Hatta Taylan kardeşler çekmişti diziyi ve Mehmet Günsur , Tamer Birsel, Ayça Bingöl ve Zafer Engin Baş rollerdelerdi, hiç fena değildi ama sadece 7 bölüm yayınlandı.

Yani kısacası dizler, bir kaçı hariç tamamen çöp... Yabancı dizi izlemekten , orta derece olan İngilizcem, Tofel seviyesine yükseldi resmen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Dizilerin kanallara göre değiştigini düşünüyorum. Kurtlar vadisinden örnek vermişsin atvdeyken farkiydi kanal d ' ye gecti degisti. baska bir acidan da kanallara gore ahlak ve fikir degisiyor. ayrica cok fazla mantik hatasi oluyor. tarafsız ve mantıklı dizi yok denecek kadar az

0|0
    0|0
  • Pek hoşuma gittiğini söyleyemem :)

0|0
    0|0
  • Turk dizilerinde konu da isleyis de hep ayni. Olaylar hep ayni yapmaciklik cercevesinde ilerliyor. 30 yasinda ki insanlar lise ogrencisi oluyor, doktor dizilerinde damar yolu yanlis aciliyor imkansizken 3 de 3 ex geri donduruluyor, polisiye dizileri ayri bir dunya. Kisacasi tek tuk diziler disinda bizim ulkemiz dizi yapmayi beceremiyor.

0|0
    0|0
  • Bence en iyisi kardeş payı :)

0|0
    0|0
  • Çok saçma Türk dizileri/film izlemiyorum zatn

0|0
    0|0
  • Suyunu cikarana kadar uzatiyolar buda isleyis ve konunun git gide sacmalamasina sebeb oluyor en iyisi izlememek..

0|0
    0|0
  • Kore dizilerinden alınmış olanlar çok başarılı. Ne de olsa korelilerin.

0|0
    0|0
    • kore dizileri çok saçma koreliler keşke ölse

• Izlemiyorum çok saçma hepsi.

0|0
    0|0
  • en iyisi ezeldi avrupa yakası da iyiydi diğerleri biraz boş

0|1
    0|0
  • İyi olanlar da var kötü olanlar da ama geneli kötü. İlk bölümlerdeki sürekliliği devam ettiremiyorlar bana göre.

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum kardeş

0|0
    0|0
  • ha bir'de drama var annemin ki' Beni affet dhdh

0|0
    0|0
  • Cok uzun.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemiyorum, sıkılıyorum çok çabuk.

0|0
    0|0
  • türk dizilerinin hiçbirini beğenmiyorum yabancı diziler tercihim

0|0
    0|0
  • çok fazla bölüm yapıyorlar ve bir süre sonra dizi cidden sıkıyor.

0|0
    0|0
  • encok selena ile bez bebek etkiledi beni:/

0|0
    0|0
  • fazla uzatıyolar

0|0
    0|0
  • Yabanci filmler ve diziler daha iyi oyuncularda...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Türkiye sinema sektöründeki bütün filmleri toplasan adam akıllı bir film etmez, diziye veya öyle gereksiz romantik-komedi tarzındaki filmlere para yatıracaklarına güzel bir Hollywood düzeyinde film yapsınlar, ona bakalım. Bir Truva gibi, Er Ryan'ı Kurtarmak gibi, ne bileyim Yüzüklerin Efendisi gibi film yok mu anasını satayım? Bi' Fetih 1453 var o da yarım yamalaktan. Dizi kısmında samimi olmak gerekirse Hanımın Çiftliği vardı bir ara, pek bakmadım ama baktığım zamanlar oldu gerçekten güzeldi o, kurgusu falan, oyuncularıyla herşeyiyle güzeldi. Muhteşem Yüzyıl da güzeldi ama o da hep atalarımızı kötüler modda yapıldı, pek sevilmedi o yüzden. Onun haricinde Kurtlar Vadisi batırdı, onu geç. Başka da yok zaten..

0|0
    0|0
  • Birkaç dizi haricinde hemen hemen hepsi fotokopi makinesinden çıkmışa benziyor. Aynı bayat ve aynı sıkıcı hikayeler, her fırsatta pişirilip önümüze sunuluyor.

0|0
    0|0
  • Güzel projeler çıkar

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun. En orijinal yapımlardan biriydi. Gerisi çok ilgi çekici gelmiyor bana. Sadece Leyla ile Mecnun'u izliyordum. Hala da izliyorum.

0|0
    0|0
  • Eskiden diyorsun kurtlar vadisi de gecmisi olan bir dizi ayrica verdigin orneklerde harika degildi. En cok avrupa yakasini sevmistim

0|0
    0|0
    • örnekleri polat alemdara karşı verdim. Eskiden dizilerde delikanlılar adam gibi adamdı. Şimdi ise rüzgar ne tarafa eserse.

• ensest ilişkilrin yaşandıgı diziler Türk dizileri, amcasının karısı, baldızı, eniştesi vs, kim kimi nerde bulursa gibi bişe oldu , bird bunu aşk gibi sevgi gibi guzel duygularla süslemiyorlamı ki iflit oluyorum

0|0
    0|0
  • super babadan sonra hıc bırını ızlemedım

1|0
    0|0
  • Avrupa ve amerikaya göre çok gerideyiz sinema ve dizi olarak

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum...

0|0
    0|0
  • kaçak ve kardeş payı. gerisi şimdilik traş.

0|0
    0|0
  • Ezel geldi ortalığı salladı ve gitti ben onu bilirim.

0|0
    0|0
  • Kardeş Payı kraldır.

0|0
    0|0
  • İçlerinde en efsane olanı Behzat Ç.'ydi. Ötesi yok.

0|0
    0|0
  • aşçı bahçıvanı bahçıvan şoförü şoför uşağı sonra hepsi uşağı

0|0
    0|0
  • Dizilerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • 10 yılda Polat'ın babası öldü bir 10 yıl sonrada mr. polat ölür dizi biter

0|0
    0|0
  • Sacma..

0|0
    0|0
  • yapmacık basit diziler

0|0
    0|0
  • Erkek dizi mi izler l*n

0|0
    0|0
  • kvp <3

0|0
    0|0
  • Tek izldedigim kardeş payı onun dışında evinizi arabanızı satın sherlock izleyin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...