Mesnevi, Yunus Emre Divanı ve Hafız Şirazi Divanı'nı Uygun Fiyata Nerede Bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar :) Bugün Kitapyurdu'ndan Mesnevi, Yunus Emre divanı ve Hafız Şirazi divanının ücretlerini araştırdım. Yaklaşık olarak 150 TL'ye tekabül ediyor ki bu da benim bursumun yarısı demek oluyor. Bu üç eseri daha uygun bir fiyata nereden bulabilirim? Beyazıt'taki sahaflar çarşısında da fiyatlar pek uygun değil açıkçası. Bildiğiniz bir yer varsa önerir misiniz? Teşekkürler :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rumuzun çok şirinmiş değerli kızım. :)

Ben edebei-şiirsel dille yazılmış Şark/İran klasiklerinden okumuştum biraz. Sadi Şirazi'nin, "Bostan" ve "Gülistan" kitapları, Molla Cami'nin "Salaman ve Absal"ı, Feridüd'din Attar'ın "Kuşların Diliyle" kitabı, vs. Çok güzeller. Ancak bir divan tamamiyle okumadım. Ancak çok güzel şair seçimi yapmışsınız divanlarını okumak için. Rumi, Hafız-ı Şirazi, Fuzuli (özellikle Kerbela eseri) ve Nesimi çok güzeldir. Umarım uygun fiyata temin edebildiniz.

Eğer, temin edemediyseniz, Kevser Yayıncılığa bakın derim. Size yakın mı bilmem ama, ben kitap istetirken sadece İstanbul merkezli olduğunu bildiğim bu yayınevine bakıyorum; www.kevseryayincilik.com/.../listgroup.asp Belki faydalı olabilir?

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Henüz temin etmemiştim. İnşaAllah bulabilirim. Öneriniz için de tekrar teşekkürler... Allah'a emanet olun. :)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...