Kıro tam olarak ne demek millet?

Kıro nedir , bu lafın tam karşılığı nedir?
Görünüşe göremi kıro denir yoksa karakter açısındanmı şeyapılır?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• mesela kıroluk karakter ve görüntüyle doğru orantıdır. Görünüşüne ve konuşmana dikkat edersen kimse sana kıro demez. tespih sallarsan ya da yavrum gülüm gibi sözler kullanırsan Kıro kelimesinin tam karşılığı olur

0|3
    0|0
    • Tesbih ve kirli sakal erkegin gizli makyajıdır. Gülüm hatun vs. Sahiplenmek ve farklılıktır. Herkes aşkm der ama herkes gülüm diyemez. Yavrum kelimesi biraz kaba olsada kiminin hoşuna gidebilir. .

• Toplumda senın gıbı düşünen çok az kişi var. Ben genel olarak soylemıstım. Çevrenızdekı kızlara bakarsanız kımlere kıro dedıgını anlarsınız

Kızlar Ne Diyor 5

• Karakter diye düsünüyorum. Kıro bence sevdigine aşirı tepki gosterip. Sen kizsın diye ayrımcılık yapan. Kendi zinasına hovarda kizınkine fahise diyen. bir kızla cıkıp bacısını kapıdan dısarı adım attirtmayan. Siddete megilli yabani canlıdır.

0|3
    0|0
    • aklımdan geçenleri yazdın helal olsun

• O şekilde degil. Mesela diyelimki sevgilisi bulusmaya gelemiyor. Buna kızıyor. Ama bacısını markete dahi yollamıyor bunu göz onunde bulundurmuyor. Sevgilisininde onun gbi abisi veya babası olabilir degil mi? . Bir digeri kadının fahiseligi esittir erkegin yaptigi zina. Ama bunu süsleyerek ortaya kendilerine gore hovarda kelimesini cıkardılar.

• Bir kaç kez arkadaşlar takılmak için bana kıro felan dediler , o yüzden takıntı yaptım sordum , anlamınıda Azerbaycanlı olduğum için tam olarak bilmiyordum

• hem görünüş hem karakter meselesi

0|1
    0|0
    • biraz daha açarsak?

• genel olarak kaba davranan, laf atan, aşırı özgüvenli olan, inatçı ve giyimi itici olan kişiler

• Kaba demek bence illa takım elbise filan giymesi gerekmiyo knsması hareketleri giyimi kabaysa kıro derim

0|0
    0|0
  • Görünüşün siyah takım elbise beyaz gömlek Kunduraysa elinde tesbih varsa maçoysan kıro derler

0|0
    0|0
  • kaba konuşan takım elbise beyaz çorap silah taşıyan ağır maço

0|1
    0|0
    • o beyaz çorabın altıda çoğu zaman kirden simsiyah olur , bir akrabamdan biliyorum )

• evet öyle olur

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...