Klarnet çalanlar içeri...

yaw bayramda klarnet alacağım ama sol mu sibemol mü karar veremedim sol daha iyi Türk müziğinde uygun ama kimse sorduysam yakınlarımda sol uzun adha ağır zor olur falan diyo ee şimdi tutupta sib alp 6 ay sonra sol alacak durumum da yok ne yapmalıyım?bide klarnet çalmak zormu yaw 3 çeşit gitar çalıyorumda zor gelmedi yani

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sevmem klarnetin sesini.

0|0
    0|2
    • youtube.com/watch?v=oFGn6Vno5o0

• Farid Farjad İranlı.

• işte ortadoğulu olduğunu biliyorumda işte tam memleketi hatırlayamadım:-)...

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel dınlemeyı severım ben :)

0|0
    0|0
  • Sol çal

0|0
    0|0
    • bende sol istiyorum bi hocayla konuştum sol zor olurda şöyle böyle dedi ama sanırım inatla sol alıcam teşekkürler cevabın için...

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne olmuş zorsa, gitar ilk başta kolay mıydı sanki. Parmak uçlarım yanıyordu hiçbir yere dokunamıyordum. Enstrüman çalan biri için ikinci enstrüman zor olmaz. Nefesin de zaten gittikçe açılır. Ben 2. olarak ya klarnet ya saksafon alıcam.

0|0
    0|0
    • zorluğundan korkum yokta gitar gibi vakit ayırma durumum artık gitti hani bazı ensturman vardır zaman emek ister çok fazla vakit istiytorsa vermem yani o manada zorluk yoksa aynen kitardaki o parmak uçlarının morarması su toplaması kadar zor olamaz:-)

• Gitardan zaten notayı öğrenmişsindir müzik kulağın oluşmuştur. Zorluk çekmezsin. İlk defa öğreniyor olsan çok emek ister ama 2. enstrüman her zaman kolay gelir.

• Kardeşim bende klarnet calıyorum ileri derecede. bu klarnet gitar a benzemez cok ağır bır enstrumandır duzgun ses cıkarman bıle 1 yılı alabılır. sol klarnet turk klarnetıdır 21 tuşludur

0|0
    0|0
Yükleniyor...