Dostoyevski - Yeraltından notlar 1955 basımı değerli bir kitap mıdır?

Elimde Dostoyesvki- Yeraltından Notları'n 1955 yılı marifet yayınevinden çıkmış kitabı var. Çok mu önemli birşey bu? Sizce değerli mi yani şimdi bu kitap

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• hayır, zaten orjinal dilinde değilse hiç değeri olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Elimde 1900'lerin başından kalma bir Osmanlıca hikaye kitabı var. Lakin pek para etmez. Elindeki kitap da aynı şekilde maddi değeri pek yoktur.

0|0
    0|0
  • Değere ne ölçüde değer verdiğin önemli. Hangi anlamda değerden bahsediyorsun? Maddi manevi?

Şahsen dostoyevskinin elinden çıkan her yazınsal tür benim için çok değerlidir. Başkası da ben gibi düşünüyorsa, seninkinden daha eskisini bulamamışsa elindekine bedel ödeyip satın alabilir.

0|0
    0|0
  • Her kitap değerlidir.

Basım yılı için belki biraz daha fazla para verebilirler ama çok ta bir şey bekleme.

Yinede elinde ki kitap bence değerli.

0|0
    0|0
  • VAY !Önemlidir ama meraklıları için Dostum eğer satacaksan ben alıcıyım hemen ulaş bana kargo banka hesabı felan konuşur hallederiz.

0|0
    0|0
  • Benim elimde de 1948 basımı "Taçlı Fahişeler" kitabı var... İsmini duyan kitabı almak istemiyor. :|

0|2
    0|0
  • 1960 öncesi basım her kitap değerlidir. Eski yazarların orjinal baskı yani sadeleştirilmemiş romanları veya eski çeviriler daha değerlidir. sahaflardan özellikle ararım.

0|0
    0|0
  • Alıcısı çıkar

0|0
    0|0
  • artık klasik olacak nitelikte ve pahalı olmuştur. koleksiyoncular iyi fiyat biçer

0|0
    0|0
  • orjinal dilde değilse pek bi değeri olmaz :)

0|0
    0|0
  • yok ya ben okudun sıkıcı

0|0
    0|0
  • Evet dostoyevski'nin önemli eserlerindendir kumarbazıda öneririm birde ezilenler .

0|0
    0|0
  • 2. el sitelerinde değerinin üstünde bir fiyat bicip nabız yoklayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eski olduğu için değerli olabilir. Kişisine göre değişir. Benim için değerlidir, senin için değil...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...