İyi geceler karıncacıklar... En yakınınızdaki kitabın/derginin vs. 87. sayfasının ilk ve son cümlesi nedir?

"Özellikle Birleşik Devletler'de, birbirini tanımayan iki erkek, birbirini tanımayan iki kadına göre daha mesafeli davranmaktadır."

"Pruitt-Igoe'nin analizi için bkz:Oscar Newman, Defensible Space."

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sayfa 87;

İlk cümle ; -Neden bahsediyor
    Son cümle ; -Ah, işte hep bu kitaplar onları zehirliyor, onları solduruyordu, Onları bahara...

cut.

1|0
    0|0
  • Ve tabii İrem tam bu sırada dönüyor.

Çocukların çemberi bir uzaygemisine dönüşüyor, beni almadan kalkıyor, onların hep birlikte yaşadığı gezegene gidiyor.

1|0
    0|0
  • ilk cümle : ''İşte böyle biter bütün cümleler.''
    son cümle : '' bir yağmur tanesi gibidir fikirler...''

1|0
    0|0
  • Bu Szgany'ler Çingene; defterimde bunlarla ilgili notlar var.
    Bana bunlari Szgany'ler verdi; nereden geldiklerini bilmiyorum, ama elbette gerekeni yapacagim.
    Bram Stoker: Drakula

1|0
    0|0
  • Hemen belirteyim termitçik.

İlk Cümle: "Kim bilirdi ki böyle bir sürprizin tüm geceyi yerle yeksan edeceğini.*
    Son Cümle: Ve o an geldiğinde dudaklarımız birleşti; tutku dolu bir öpücük şimdi romantizm denizindeki teknemizdi."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ... canım insan yüzü görmek istemiyor.; geniş, uçsuz bucaksız bir şeye... ve sana bakmak istiyorum!" dedi.

"Dün onun üzerinde adamakıllı muessir olmustum! Neden? Çünkü samimiydim. Halbuki şimdi zihnimden türlü munasebetsiz şeyler geçiyor. Buraya başka zamanlarda, başka kimselerle beraber de gelmiştim...

1|0
    0|0
  • babasını öldürüp bilmeden annesiyle evleniyor falan...
    bakış açısına göre değişir bu.

1|0
    0|0
  • Bak üşenmeden yazdım heh :3
    O gül yanaklı güzelle içki içiyorum şimdi... Ali Bey'in o tarafa doğrulup geldiğini görünce Atıf Bey arkadaşının alışılmışın aksine...

0|0
    0|0
  • Ilk cümle : "Gayet aceledir."
    Son cümle : "Kendisi tarafından çözülecektir."

0|0
    0|0
Yükleniyor...