Kredi kartında problem yaşadınız mı?

yapmadığınız bir harcama ekstrede geldi mi?yada başka türk problemler çıktı mı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet atm den direkt iletişim hattından arayıp kartımın çalındığını bildirmeme ve görüşmelerin sözde kayıt altına alındığını bildirmelerine rağmen böyle bir kayıt bulamadılar ve ben tüm borcu ödemek zorunda kaldım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim geçenlerde bankamatik kartımla alışverişimde 2 kere aynı tutar çekilmiş bankayı aradı alışveriş firmasını aradım sorunun bankadan kaynaklandığını uzun uzun telefon görüşmelerinden kaynaklandığını öğrendim ama eninde sonunda düzeltildi 20 gün kadar sonra.

0|0
    0|0
    • ne iyi faks istememişler.hangi banka

• gözün aydın o zaman sevindim adına o gelen para insanı ayrı bir mutlu ediyor :))

• boşuna dememişler kitabı bilen kervanı yüksek dağlardan aşırır bilmeyen düz ovada yolun şaşırır:)

• Babamın kartını kaybediyordum geçen olaya gel..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yaptigim harcamalarin gelmesi bile yetiyor. bu ne be oha coraba o para mi, yuh neye vermisim ben bunu vs diye esktremi incelerim hep...

0|1
    0|0
  • yok ama bir alışveriş sitesinden birşey aldıydım onun parasını iki kez çekmişler. sonra itiraz edince o para ile başka bir ürün aldım

0|0
    0|0
  • henüz öyle bir şey başıma gelmedi sadece atlasjetten uçak bileti alırken biraz sıkıntı olmuştu o kadar

0|0
    0|0
  • çıkıyor evet bankayı aradın mı çözüyorlar ama birşey olmuyor yani korkma

0|0
    0|0
    • 3 kez kendi ubelerinden hemde banka memurunun doldurduğu faksı gönderip itiraz ettim.sözlü olarak faksı aldık itirazı inceliyoruz dendi.her seferinde adi posta ile mektup gönderip faks elimize ulaşmadığından itirazınız kabul edilmemiştir yazısı geldi.mektubun üzerindeki telefon hiç cevap vermiyor.adres operasyon merkezi olduğundan oraya müşteriler giremiyor.noterden tebligat kabul edilmiyor.presedür sadece faks.gönderiyoruz."almadık" diye mektup gönderiyorlar.

• 3 kez 700 dolar çekilmiş.otomatik hesaptan ödendiğinden sonradan fark ettim.parayı çeken yabancı bir internet sitesi.internet sitesi tek sayfa.10 küsür dilde "kredi kartınızdan usulsüz para çektiğimizi düşünüyorsanız bizi 0800... telefon numarasına şikayet edebilirsiniz"yazıyor başka bilgi yok.telefonun saniyesi 100 küsür dolar.o da kendi telefonları.

• ustam vallahi ben yardımcı olamıycam bu konuda benimki biri 30 biri 75 miydi neydi o kadar yani yüksek değildi hiç. bide senin yabancı şirket yani banka nasıl iletişim kurucak orasıyla... durumun zor.. bir avukat bul derim... yoksa 700 dolar hemde 3 kez ödenmez o para..

• henüz hiç olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...