Wattpad kulanan var mı arkadaşlar?

Wattpad kullanan var mi arkadaşlar bugün keşif ettim bende kitap okumak guzel kitapta yazabiliyorsun.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle..
    Ama bana mi denk geldi bilmiyorum biraz basit hikayelerle karsilastim.
    Ama boyle bir uygulamma olmasi gercekten harika! (:

0|0
    0|0
    • Olumlu yorum yapan tek kişisin biliyor musun

• Ama secilmiyor eici sana verecem haberin

• Tesekkkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonra önüne gelen ben yazarım diye geçiniyor. Kelimenin tam anlamıyla saçmalık. Teknolojiye hiç kimse karşı değil fakat e-kitap olayları insanları iyice soyutluyor, tembelliğe ve yalnızlığa itiyor. Sayfalar nefes alır, okurken bunu anlayabilirsiniz ama elektronik ortamda okuduğunuz kitap (!-eğer kitapsa ki ben öyle olduğunu da sanmıyorum) böyle değildir.

0|0
    0|0
    • Iyide çoğu yazarın kitabı elektronik ortama aktarılmıştır wattpad dışında e kitap programlarida var zamanla normal kitabın yerini alacaklar gibi önemli olan okumak değil mi birseyler nedir bu ön yarginiz anlamıyorum

• Hayır önemli olan bir şeyler okumak değil. Benim için yazar devri Cemal Süreya ile kapandı. Ben Adalet Ağaoğlu, Turgut Uyar gibi isimlere 'yazar, şair' dedikten sonra senin söylediğin w. ya da başka programlarda yazıp da 'Ben yazarım!' diyen insanlara yazar diyemem. Üstelik bu elektronik kitap mevzusu da sütten çıkmış ak kaşık değil. Hiçbir yazar, hiçbir edebiyatçı hoş bakmıyor. Kütüphanelere mühür koyalım, yeni nesil akıllı telefonundan başını kaldırmasın. Oldu hayatım, başka?

• http://www.wattpad.com/myworks/41349357-mutlu-son

yetişkin içeriklidir. okuyup voteler misiniz?

karşılıklı..

0|0
    0|0
  • Gerçek yazarlar-kitaplar var sanıp indirmiştim. Öyle olmadığını görünce sildim

0|0
    0|0
  • Kisa kitaplar begenmedim uygulamayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...