Balık tutmayı sevenler

Balık tutmayı sevenler ve istanbul yakınlarında sazan balığı bulunan bir tatlı su bilen var mı ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Yemeyi severim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yemeyı daha cok severım :)

0|1
    0|0
  • zıpkınla birkac deniz anası ve deniz yıldızından baska bisey yakalayamadım, kacamayan sey icin yakaladım demek ne kadar dogru gerci onuda bilmiyorum :/ oltayla kolay ama severim.marmarada istavrit cok var bu ara

0|0
    0|0
    • Denizle sıkıntım yok, dalış ve zıpkınla balık vuruşu yapıyorum, ayrıca 6,5 mt ahşap teknem var. Denizde balık var, benim düşündüğüm bi tatlı su kenarında kamp gibi bişi yapmak, çadır kurmak ve sazan tutmak :)

• karadenizde dalıyoruz biz enistelerle ve tayfasıyla :D

• :))

• Hiç tutmadım ama çok isterdim

0|0
    0|0
  • o tür etkinliklerde bulunmadım hiç :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tatlı su balıklarını hiç lezzetli bulmuyorum.Ben erzurumlu olduğum için erzurumda bahsettiğin aktivitelerde bulundum.Ama hiç yemedim .Ben deniz balığı ve büyük olanları seviyorum.Çinekop , palamut gibi :)istanbulda tatlı su balığı bulabileceğin bir yer olduğunuda sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • istanbulu bilmem ama 2 hafta önce ankara yakınlarında hirfanlı barajında 4600gr lık sazan tuttum kendi rekorumu kırdım

0|0
    0|0
  • Yaz gelınce balık kalmadı genelde kış aylarında kefal çipura ve küpes türü balıklar tutuyorum turistler kaçırdı balıkları

0|0
    0|0
  • hastasıyımm çok para kaçırdım 25 tl olta ile başladım geçen 350 tl olta aldım virüs gibi sardı

0|0
    0|0
    • yine sen iyisin ben 6,5 mtre ahşam tekne yaptırdım, dalgıç malzemeleri zıpkınlar :) denizde her türlü balık avını yapıyorum. Tatlı su da tutmak istiyorum bu aralar :)

• izmirdesin o zaman

• İstanbul :)

• son yaşadığım sandal faciasından sonra balık tutmaktan soğudum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...