Eğer bir film yapma şansınız olsaydı filmin konusu ne olurdu ciğerlerim?

Meselaa ask,dram,gerilim,korku,aksiyonn gibii ayıpseyler yazmayın he sikayett ederiimm :) Azcık özetleyiin filminiziizlemis gibi olayıımmm :)))

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika'nın Teksas Eyaletinin Houston kenintine Göç Eden Bir Türk Aile,Daha Sonra Baba hariç Tüm Ailenin(karısı,kızı ve oğlu)Bir Mafya Tarafından katledilmesi ve cinayeti işeyen mafya cinayeti ailenin babasının üstüne atması.Yani Mafya burda Adamın kendi ailesini öldürme süsü veriyor.Hem Ailesinin kaybıyla şoke olan adam hemde Amerikada Hapishane olmanın verdiği üzüntüyle birleşince adamın ruhsal bir çöküş yaşaması ve tanıdığı iyi adamların da yardımıyla adamın mafyadan ailesinin intikamını alması.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Konusuz olsun, hiç bi .ok ihtiva etmesin..

Sadece klasik arabalar, Audrey Hepburn gibi kadınlar, Joe Dassin gibi adamlar, sağda-solda orada burada öpüşsünler, konuşsunlar, birbirlerine papatyalardan taç yapsınlar, yarım saat boyunca tatlı tatlı bakışsınlar, kumsalda ayakkabılarını ellerine alıp yürüsünler, elele falan gezsinler..

Hani öyle, dile gelmeye gerek duyulmayan ufak tefek anlamlar / şeyler vardır.. Komple onları ihtiva etsin..

Al, bunlar da soundtrackı: link link link

...

link

2|1
    0|0
  • ben film yapsaydım adını gizemli duman koyardım. İstanbul'u gündüz vaktinde heryeri büyük bir duman sarıyor ve duman içinde herkes tek tek kaybolmaya başlıyor herkes sadece duyulan çığlıklar ve kanlar görünüyor dumanın içindekiler kaçmaya başlıyorlar duman'dan uzak durmaya çalışıyor askerler kimseyi göremediiği için birşey yapamıyorlar ateşde edemiyorlar sivil insanlarda olabilir diye bu dumanın içindeki gizemin ne olduğunu çözmeye çalışıyorlar ve neden insanlar ölüyor dumanla birlikte dolaşan ahtapot gibi bir yaratık düşmanı görmeden nasıl öldürebilirsin bu tarz bir film yapardım :D sinemaya oturmuşsunuz istanbulu izliyorsunuz ve böyle bir ortam yaşanıyor ne hissederdiniz :D

1|0
    0|0
  • aşk ama mutlu sonla biteninden.. :)

1|0
    0|0
  • Osmanlı ve Türkiye'yi kıyaslayan, aradaki dağlar kadar farkı gösteren bir film tam da zamanımıza en güzel örnek olurdu.

2|0
    0|0
  • Distopya

Yeni bir 1984,Brazil 12 monkeys,Blade Runner,Equilibrium,V for Vendetta olabilr.

Özet

İşte gelecekte geçiyor olaylar.Her şey zıvanadan çıkmış.Yönetim insanları eziyor vs.Bu çarpık dünyada hayatta kalmaya çalışan garibanın hikayesi.Aşk,yok.Sex var.Ekşın,kan,kovalamacalı sahneler vs.

Ayrıca bol aforizma var.Aslında popüler kültüre bok atar gibi yapıp,tamamen sırtını popüler kültüre dayayacak.

1|1
    0|0
  • Dini kullanarak insanlar tarafindan sempati kazanan ama torunu yasindaki kiza tecavuze adami konu Alan bir film yapardim. Filmin sonunda seneler sonra tecavuz ettgi kiz tarafinda oldurulmesini dram seklinde kamerala yansitirdim. Kiz guzel bir konusma yapip, once adamin penisini kesip, ardindan kalbimi ve dusuncelerimi katlettin deyip kalbini cikarip beynini patlatmasini cekerdim. Kiz filmin sonunda karanliktan aydinliga dogru gulumseyerek yuruyup gider.

0|0
    0|0
  • Filmimin adı "Sevişen Keneler"

Birbirinin kanını emmekten başka bir şey yapmayan insanlar arasında hayata tutunmaya çalışan yalnız bir gencin hikayesi. Hayatın bir insanı ne kadar yalınlaştırabileceği, yalnızlığa sürükleyebileceği temalı bir film. Filmde diyalogları asgari düzeyde tutmayı planlıyorum. Sadece esas oğlanın gözünden dünyayı göreceğiz ve çevresinde gelişen olaylardan neler hissettiğini anlamaya çalışacağız. Muhtemelen boktan bir sanat filmi olacak ve yatırdığım tüm param havaya gidecek :(

0|1
    0|0
    • o zaman ticari film yap sen de. bilirsin ekşın dozu yüksek arada sevişme sahneleri gırla gitsin tamamdır. ama adını kimse hatırlamaz ::/

• adını değiştir ama keneleri çıkar fıstıklar yap ilk hafta hasılatı iki kat artar.

• Şöyle bir hikaye var kafamda. İlerde senaryoya dönüştürebilirim.

Günümüzde geçiyor olay.

Esas adam elini attığı her şeyi kötü etkiliyor. Mesela bir yakınının uçak yolculuğunu bir hafta erteletmesine sebep oluyor ve yakınının bindiği uçak düşüyor. Acaba ben ertelemesine sebep olmasaydım yine uçak düşecek miydi, yakınım ölecek miydi tribine giriyor falan.

Buna benzer bir çok kötü duruma (kendisi müdahele ettiği için) sebep olduğunu düşünmeye başladığından, kendini bir odaya kapatıp hayatının sonuna kadar çıkmamaya karar veriyor..

Sonra gelişen olaylar falanlar filanlar..

Kader, zaman kavramı üzerine farklı bir inceleme olabilir.

0|0
    0|0
  • Mistik ıvır zıvırların olduğu bir film çekerdim mesela. Her taraftan gizem fışkırsın, izleyen bilgi gizem manyağı olsun. Sembolik şeyler, hani delinin birir kuyuya taş atar hepsi İsrail'in başına kalır, illuminatinin başına kalır, öyle şeyler.

0|0
    1|1
  • Cinayet

0|0
    0|0
  • bilim-kurgu, mistik, antik ve aksiyon öğeleri olurdu

0|0
    0|0
  • Hayatım macera,macera filmi yapardım ama son saniyesine kadar action hiç durmazdı :)

0|0
    0|0
  • Bana kalsa bırbırını seven ikı kısıyı konu alırdım ama bazi nedenlerden ayrılırlar bılırsıniz kadın gıder .nebilım ayrilır ama adam onu kaybetmek ıstemez adamın onu gerı kazanma maceralarını konu alırdm

0|0
    0|0
  • piyasada adam gibi konulu film yok sağlam bir konulu bir film çekerdim içinde ismail yk ile adriana lima olurud falan filan

0|0
    0|0
  • kışkırtma tarzı bir film düşünüyorum şu an senaryo aşamasındayım başrolde de aydemir akbaşla ben varım.film 1970li yıllarda bir köşkte geçiyor

0|0
    0|0
  • yer yer dramla yoğrulmuş aşk yedirilmiş korku filmi çekerdim. aşk olmadan olmaaaaaz başrol oyuncuları eli kanlı bi sapıktan kaçarken bile sevişecek kabiliyete sahiptirler.

0|0
    0|0
  • atın intikamı ya da fırıncının küreği :P tarihsel bir olay veya tarihi bir savaşı konu alırdım.

0|0
    0|0
  • aşk üstüne yapılmamış filmi ben yapardım bu kadarda iddalıyım ama hakkı bulut başrol oynayacak tek şart bu

0|0
    0|0
  • Tabikide korku filmi olurdu içerisinde bizden öğeleri barındıran şeyler olurdu...

0|0
    0|0
  • bir ornitorenk ile su yosunun imkansız aşkı

0|1
    0|0
    • özette istemişsin okumamışım

kısacası gagalı memeli olan bir ornitorenk var türünün tek örneği(karınca yiyenleri de buraya dahil etmişler bir ara ama olsun) bir su yosununu seviyor. Su yosunu gidip sonra bir alg ile birleşip liken oluşturuyorlar. ornitorenk üzüntüsünden gidip likeni yiyor

her halde hem ramazan hem uykusuzluk çarptı =)

• ayneen cok garipsediiim :)

• gençlik komedi :D

0|0
    0|0
  • tom amcanın kulübesi

0|0
    0|0
  • Animasyon yapardım. Korku tarzında ..

0|0
    0|0
  • vampir filmi çekerdim.

0|0
    0|0
  • tabikide bilim kurgu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• esas kız = sakin görünüm lü sıradan biri her gün işine giden akşamları evde televizyon izleyen (acaba ) ama eve döndükten sonra kılık değiştirip silahlarını ve kadınlığını kuşanan gecelere akıp ağına düşen bütün sapık suçlu manyakların cezasını kesip halleden kara melek

0|0
    0|0
  • Seven kizin romani olurdu.. ask ve dram birlemis.. ve kisa bir tatil askinin sonucunda sürdürülen iki ayri hayat.. acaba bir daha karsilasirlarmi ? :)

1|0
    0|0
  • biyografik bir film olurdu ve benazir butto nun veya gandhi nin hayatı olurdu... ya da psikoloji temalı bir film olurdu dövüş klübü gibi.. veyaa bir engellinin hayatı... veyaaa bir kadının farklı bir kadının hayatı iç savaşları ve iç dünyası...

0|1
    0|0
  • cinayet

0|0
    0|0
  • Fan tas tik (:

1|0
    0|0
  • türü fantastik yada bilim-kurgu olurdu:)

0|0
    0|0
  • deneysel birşeyler, drama & gerilim

0|0
    0|0
  • psikolojik-gerilim olurdu sanırım.

-6.his

-diğerleri

-kimlik

filan gibi bi film olurdu.

0|0
    1|0