Türkiyede ki rap dinleyicisinin kalitesizliği?

Hiphop hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan rap dinliyorlar sonra bu mc çok iyi diyorlar. İyi de senin dinlediğin adamın yaptığına rap bile denmiyo.(Matematik olarak rap ama ona bir şey diyemem) Özellikle battle rap ve melanko rap diye 2 tane zımbırtı var piyasada en çok bunlar dinleniyor ama lafa gelince "Rap gerçekleri anlatır, hayatı anlatır, ezilenin yanındadır..."
Nasıl çözcez bunu?
Bide siz kimleri dinlediğinizi dipnot olarak yazarsanız iyi olur. Merak ediyorum da.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sagopa yı severim. Her insan farklıdır ve herkes istediği gibi yaşayabilir birine zarar vermedikçe açıkçası sana ne o kitleden

0|0
    0|0
    • Adamin biri diyo ki: "Bi asik bir sert cocuk yeter gina geldi. Sinirliyim cok cunku yok bundan baska hicbir gram derdim." Oyle basit degil dedigin o olay. Seni seviyorum veya ben senden daha iyi rapciyim diyen adamlari basimiza kral yaptilar. Bu muzigin olayi bu degil. Dunyayla mucadele etmemiz gerek bizim

• Lady gaga, justin b ya da salak saçma Amerikan şarkıcıları Türkiye'ye geldi de ne oldu rapçi kitleyi tercih ederim azlar tehlikeliler ama daha iyiler

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben kimseye bakmıyorum doğrusu. Hiçte kitleye dikkat etmemiştim. Ceza, Sagopa, Sansar, Norm Ender, Saian falan dinliyorum bende.

0|0
    0|0
    • Norm Ender in 2-3 şarkısı iyi gerisi olmuyo

Yükleniyor...