Disney channel izler misiniz?

Çoğu kişi çocuklar için zannedecek belki ama ben oradaki dizileri izliyorum zack&cody, wizards of waverly place, hannah gibi. İzleyen var mı hiç?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• sonny'nin yıldızını severdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Denk gelsem izlerim çizgi filmleri seviyorum insanı rahatlatıyor

0|0
    1|0
  • Bazen izliorm. peri aileli çocuk benim favorm arada hannah da oluo ama çok çocuksu gelio disney bana ..

1|0
    0|0
  • nickelodeon izlerdim ne yalan diyim.ama öyle genç ergen kız filmleri değil tabi.:Dçizgi film izlerim.sizde çıkın şu ergen işlerinden :D

0|0
    0|0
  • İzliyorum diyecektim ama Discovery Channel ile karıştırdım.İzlemiyorum.

0|0
    1|0
  • sadece wizards of waverly

0|0
    0|0
  • o kanalı bilmiyorum ama çizgi film izlerim sewerim.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    1|0
  • hayır izlemiyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben herzaman izliyorum bence çok güzel bir kanal. sırf çizgifilm değil gençlik dizileri ve aile dizileri çıkyor :D benim favorim ise Austin&Ally. gerçekten disney channel için evde kavga ediyorum. abim kaç kere kitledi dün yine şifresini bulup açtım :D

1|0
    0|0
  • disney channel ı küçük kuzenimin evine gittiğimde birlikte izlerdik zamanla sevmeye başladım :D hatta o izlemek istemezdi de dur bi bakalım bu komikmiş bak derdim sırf çocuğu oyalayıp biraz daha izleyebilmek için :DD

1|0
    0|0
  • izlemedim ama çizgi film,animasyon filmi falan izlerim.sadece çocuklar için değildir çizgi filmler bence.

0|0
    0|0
  • Arada izliyorum :)

1|0
    0|0
  • iyi şanslar charlie. Hannah montana .sonny nin yıldızını izliyorum bende:)

1|0
    0|0
  • Geçen sene izliyodum.

0|0
    0|0
  • beeen zack ve cody & iyi şanslar charlie favori dizilerim :)

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum favorim wizards of waverly place , Haydi Çalkala ve İyi şanslar Charlie

0|0
    0|0
  • eskiden izlerdim..

0|0
    0|0
  • favori kanalımmm ne diosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...