Makale yazmayı seven var mı ?

Kendi kafasından makale bi konu üzerinde yazı, tamamı kendine ait özgün içerik yazmayı seven arkadaşlar varmı aramızda ?

Güncellemeler:
Makalesi olan arkadaşlar varsa sayfada yer vermek isteri yazılarınıza..

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ezebere kafana göre makale yazılmaz. Ya akademik bir bağlamda veya bir dergiye yazarsın. Şu an elimde 2-3 makale var. Makale roman veya şiir değil ki kafana göre yazasın:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• makale yazmayı sevmem çünkü makale daha çok kanıtlama amacı içinde yazılır,bilimsel bir gerçeklik olmalı ve ben henüz o bilimsel gerçekliği makalelere dökecek birikime sahip değilim...ben daha çok deneme yazmayı severim.bir şeyi kanıtlama amacı gütmeden tamamen fikirlerden oluşan bir yazı...

senin yazdığın da makale değil anladığım kadarı ile,"özgün içerik" "kafasına göre" kelimelerinden bu çıkarımda bulundum.büyük ihtimalle deneme yazıyorsun ama ne yazdığının farkında dahi değilsin...

0|0
    0|0
    • seninde deneme yazılarına yer vermek istiyorum websayfamda.

• çok alelade olacak ama web sayfalarına yazılarımı vermiyorum.

• Peki, hayırlı işler :)

• severdim edebiyat hocam haftada 10 tane yazdırana kadar saygıyla anıyorum kendilerini :)

0|1
    0|0
  • aklıma öyle hiçbişy glmyor yazacak :D

0|1
    0|0
  • ona deneme diyollar arkadaş makale bilimsel olur

0|2
    0|0
    • Artık ne deniyorsa kardeşim, yazıyormusun yazamıyormusun ?

• istemiyorum ,teşekkürler.

• Biz teşekkür ederiz.

• science index'te bile var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok yazdım çok ugrastım ve hepsını bırer kez okuyup sıldım yazdıgım aksam .halada devam edıorum benı rahatlatıyor daha ıyı anlaya bılmemı hatalarımı gormemı saglıyor hayatımda kafama takılan seylerı sıkıntılarımı falan yazarım ondan dolayı hatalarım falan dedım yanı .

0|0
    0|0
    • Yazılarınıza web sayfamızda yer vermek isteriz.

• Arada blogumda karalıyorumi Bu aralar pek içimden gelmyior.

0|0
    0|0
  • yazdığım makaleler var, kurduğum cümlelerin ve konunun olabildiğince dayandığı bir kaynak olmasına çok dikkat ederim. Ama çok yazmışlığım yok. burada bir yazı metni paylaşmak benimde aklımda yalnız.

0|0
    0|0
  • Makale değil araştırma yazısı olur...

Makale yazmak haddimize değil. Makale dediğin bilimsel bir ünvanı olan birisi ve bilimsel kaynaklara dayandırılarak yazılan yazılar olur ancak.

Burada akademisyen olup makale yazan birini tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Ayıptır söylemesi 4 tane dergide makale yazarlığı yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yazmadım hiç.

0|0
    0|0
  • he olabilir. :)

0|0
    0|0
    • Makallerinize sayfamda yer vermek isterim.

• Uğraş arkadaşım uğraş. :)

• tabii neden olmasın. aslında bugün bi blok açmaya çalıştım ama beceremedim. sağolsun sitedeki arkaşalardan biri bana bi msn hesabı açtı oraya girdim baktım blog açma yeri var ama beceremedim. yoksa yazarım.

• Bilişim Teknolojileri üzerine makalem var. Ödüllü falan filan ama öyle kafama esipte yazdığım nadir şeyler vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...