Dövme yaptırmak istiyorum ama nasıl birşey yaptırcağım konusunda hiç bir fikrim yok yardımcı olun lütfen?

Arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum 700 tl lik dövmeye ayırdığım bir bütçe var para mühim değil. Sadece hayatım boyunca vücudumda kalacak şekli bulamadım lütfen bana yardımcı olun tavsiye ettiğiniz şekiller var mı?

Güncellemeler:
Lütfen kimse dini yönlerini veya zararlarını bahsetmesin ben sadece ne yaptırayım konusunda tavsiye istiyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sade bişey yaptır kanka grafiti çizilmiş duvara döndürme vücudunu :) ve isim vs. olmasın anlamlı bir simge ya da resim olabilir.

0|0
    0|0
    • Valla bende sade ama cool birşey istiyorum ama hala bulmuş değilim açıkcası tribal birşey yaptırayım dedim istediğim tarz birşey bulamadım..

• aynen sade olması daha iyi olur abartılı oldumu hoş durmuyo

Kızlar Ne Diyor 2

• bir anlik galeyana gelip sacma sapan seyler yaptirma sakin insan cok pisman oluyo. Senin hayatindaki en degerli seyi biz bilemeyiz bir omur vucudunda tasiycagin. Cok iyi dusun ama.

0|0
    0|0
  • Dövme yaptırmayın bence hem görüntü açısndan iyi değil hem zararlı hem GÜNAH Neydi o ayet "Biz sizi en Güzel biçimde yarattık"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Boyundan kola doğru eğimlenen tribal yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Vucudunu heba etme ya gunahmis hem

0|0
    0|0
    • Nefes aldığımız herşey günah.

• radyo programcısıyım dostum bir nevi spiker dj Mikrofon benimde aklımda var dı sonra çok absürd kaçar diye yaptırmadım

• Yinede karar senin tabi. Umarim pisman olmazsin. Hayirlisi bakalim :)

• Askerde zikiyorlar dövmelileri komutanlar yaptir ziksinler

0|0
    0|1
    • Yaşın kaç senin? Uyku vaktin gelmedimi?

• Kanıtlamaya çalıştığım birşey yok hoşuma giden birşeyi sen kimsinde karışıyorsun? Benim kararlarım ve isteklerim yüzünden dolayımı fındık beyinli oluyorum? En azından çocukluk yapıp gizli modda ona buna sövmüyorum seni küçük çocuk biraz adam olsaydın adam gibi cevap verirdin. Türkçe konuşmakdan aciz insanlarla laf dalaşına giriyorum ya defol git gece gece sinirimi stresimi bozma öküz herif. Sanane l*n ne kanıtlıyorsam ne çalışıyorsam bu benim bedenim değil mi sen kimsin?

• Atarlanma ergenus beynin bu kadar işte senin ufak bişeyi nasilda büyüttün birazcik kafan olsa benim senin iyinligin için bunu syledigimi anlardin askerde gercek bu sen yaşama diye syldm ama nerde...

Yükleniyor...