Yeni tanıştığınız insanları müzik zevkine göre değerlendirir misiniz?

Böyle bir huyum var benim, tanıştığım veya tanışma potansiyelimin olduğu kişilerde müzik zevkine çok dikkat ediyorum. Yani bir eric clapton, bir elton john veya bir jazz, bir blues dinleyen insan ile aylarca muhabbet edebilirim, görüşebilirim.. Çünkü insanların birbiriyle uyumunun, ilgi alanlarıyla paralel olduklarına inanırım. Sizin de böyle bir huyunuz var mı? varsa kriteriniz nedir?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Bir insanın bir başka insanla uzun süre anlaşabilmesi için aynı frekansları tutturması gereklidir. Bu yaptığınız duygusal olarak bakıldığı zaman çok iyi bir şey değilmiş gibi gözükebilir. Fakat insanlar birbirleriyle mantıklarıyla anlaşırlar. Mesela "Recep İvedik" hayranı olan birinin "Christopher Nolan" hayranı biri arasında dağlar kadar fark vardır. Hayatın her alanında bu böyledir. Müzik alanında da aynı şekilde. Benim 10 yılı geçmiş olan arkadaşlarım vardır fakat dinledikleri müzikler, izledikleri filmler bakımından pek uyuşmayız. Onun için bu tür konuları pek konuşmayız. Fakat arkadaşlık işte.

Yani demem o ki davul dengi dengine çalar. Aynı şekilde bende caz ve klasik seven biriyim. Basslı müzik dinleyen insanlar bana son derece zevksiz gelir ve pek fazla konuşacağım şey olmadığını düşünürüm.

Hoşça kalın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki değerlendiririm arabeskrap dinleyen biriyle levent yüksel dinleyen insanın hayata bakış açısı bir mi?

0|0
    0|0
  • Arsız Bela
    Bile
    Dinlese
    Umrumda Olmaz :D
    Muhabbeti
    Iyı
    Olsun

0|0
    0|0
    • benim icin onem teşkil eden sey senin icin etmeyebilir, saygi duyarim

• aynen benimde var gidip de arabesk rap dinleyen biriyle kanka olamam anca merhaba merhaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim de vardı böyle bir takıntım sevdiğim müziği dinletiyorum artık o da severse ısınıyorum biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...