Kızlat ve erkekler 1 saniye bakabilir mi?

Kızlar diyosunuzki bn yemek yapamam bir yumurta bile kıramam niye siz prenses misiniz niye yapamıyormuşsunuz erkekler bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir kıza yemek yapmayı öğretir misiniz yoksa başka bir yol mu uygularsınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yapmak öğrenilebilecek birşey ve insan sevdiği insan için türlü fedakarlıklar yapabilecekken yemek yapmayı öğrenmek pek te mesele değil. Mesela benim müstakbel eşim benim yemek yemeyi ne kadar çok sevdiğimi bilse şimdiden çalışmalara başlardı... :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 30 çeşitten fazla yemek yaparım, seveceğim kadın yapamam derse de öğretirim öğrenmek istemezse tek kişilik yapar kendim yerim öyle mal gibi bakar :)

0|0
    0|0
  • Öyle biri ile evlenirsem hem yaparım, hem öğretirim, hem de kendisine başka yerlerden de öğrenmesi için baskı yaparım. (dipnot: en az 10 çeşit yemek biliyorum)

0|0
    0|0
  • öyle biriyle evlendiysem doktor felan olması lazım onun başka türlü evlenmem kadın yemek yapmayı bilmeli kesinlikle :D

0|0
    0|0
  • Kiz dedigin yemek yapmasini bilecek zaten ogrenmemis olanin ailesinde bir is yoktur

0|0
    1|0
    • İyi bir aile kızına ahlaki eğitim veren ailedir. Yemek kursu veren aile değil!

• Arkadaşa verdiğim cevap sizin için de geçerli. Yemek öğrenilse de olur öğrenilmese de... Esas öğrenilmesi gereken yığınla şey dururken bir tek yemek temizlik mi kaldı Allah aşkına? Daha sorsan millet İmanın şartlarını sayamaz... İnsan peynir ekmekle de doyar. Fakat önemli olan kalbi doyurmaktır.

• Zaten kiz duzgun biriyse (ahlak durumundan) yemek yapmayi bilmesi veya bilmemesi onemli degil sevdin mi hic bir sey onemli degil zaten

• Yemek yapmayi bilmeyen bir kiz ben dusunemiyorum dedigin gibi prenses olmasi lazim

0|0
    0|0
  • Beraberinde yapa yapa öğreniriz:D

0|0
    0|0
  • Bn yapmayi bilsem ogretirdim ama bilmiyommm ki kizin yemk yapmayi bilmesi onemli bu aradaa

0|0
    0|0
  • yemek yapmayan kadın olur mu ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yemek yapmak ve kadın sadece bizim ülkemizde özdeşleşmiştir. Sadece kadının görevi değildir yemek yapmak.

0|0
    0|0
    • Ama erkekşer nasıl çalışmak zorundaysa kızlardan evin reisini beslemesi lazım

• Tabiki zorunda depilsin tabiki yapmayabilirsib ama simdikiler dışarda gezip tozana kadar acaba birşeyler öğrenip büyüklerini beğenseydi çok daha iyi olmaz mıydı?

• Yemek öğrenilse de olur öğrenilmese de... Esas öğrenilmesi gereken yığınla şey dururken bir tek yemek temizlik mi kaldı Allah aşkına? Daha sorsan millet İmanın şartlarını sayamaz... İnsan peynir ekmekle de doyar. Fakat önemli olan kalbi doyurmaktır.

• Kültür sanat sorusuymus cidden:)

0|0
    0|0
  • Niye yapmak zorunda mıyım

0|0
    0|0
  • Arkadaş yemek yapmak kadının tekelindemidir. Ben yapmayı bilmiyorum ama prenses de degilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...