Turkiye mi Amerika mi?

Yanlis anlasilmasin sorum siyasi degildir. Turk dizilerini filmlerini mi daha cok sever izlersiniz yoksa Ameriman yani Avrupa dizi filmlerini mi daha cok begenirsiniz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir Amerikan dizisi Ekmek Teknesi'ndeki tadı huzuru veremez. Veya Serseri'deki Leyla ile Mecnun'daki tadı. Güzel dizilerimiz tabi ki mevcut ama genelleme yapabilmemiz için sayıları yeterli değil malesef.

1|0
    0|0
    • Ama bu cevap en iyi cevap icin yeterli. Teşekkürler

• İzledim onları ama Ghajini'den pek etkilenmedim desem yeridir. Senaryo "Akıl defteri" ile benzerdi. Daha özgün. şeyler beklerdim =)

• Ben cok etkilendim valla :)

Erkekler Ne Diyor 11

• yabancıların komedi dizileri genelde hoşuma gitmiyo nedendir bilmem gülme efekti olan herşeyden nefret ediyorum. ama diğer tür dizileri 10 numara bizimkiler yanına bile yaklaşamaz sonuç olarak komedi'de türk (leyla ile mecnun , kardeş payı vs.) diğerlerinde yabancı (game of thrones, arrow, vikings vs.)

1|0
    0|0
  • Amerikan dizileri daha iyi

1|0
    0|0
  • Bizim dizilerde bie cacik yok yahu yabanci dizi

1|0
    0|0
    • Farkli düşünceler var tabi

• Boyle deyisimin sebebi paso aska sariyorlar baska bir sey lmuyor sadece bazi komedi dizilerimiz guzel oluyor.
      Yabancilar kurguyu adam gibi yapiyorlar parada yatiriyorlar efektler falan saglam adamlarda bizdeki gibi komik komik lmuyorki film gibi o yuzden tercih yabanci dizi fene bile cok azini izlerim.

• bir kaç türk dizisi hariç amerikan dizileri. çünkü bizim türk dizileri hepsi birbirinin aynısı ve hep aşk entrika falan saçma sapan ve gerektiğinden uzun 1 buçuk saat amerikan veya avrupa dizileri ise 45 dakika ve aksiyon var bazı diziler film gibi mesela prison break the walking dead , sherlock favorimdir..

0|0
    0|0
  • Amerika

0|0
    1|0
  • amerika tabi türkleriz dizi anlayışı aşk meşk başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Dizileri sevmemki...

0|0
    0|0
    • Filmde olabilir illa dizi demedim

• Filmde izlemem pek fazla. Son Samuray iyidir. Amerika-Japon yapımı. Ama korku filmi olarak Musallat serisi güzel. Amaaan en iyisi animeler :D

• Hahaha korku film izleyemem pek daha cok Bollywood izliyorum

• Dizi izlemiyorum. Türkiyede talk show olarak Beyaz Show ABD de ise Jimmy Fallon Tonigh Show, Conan O'Brien

0|0
    0|0
  • Yha lost flan izliom da onların tv kanalları bile çok şekil la :d

0|0
    0|0
  • Hangisinin tuvaletleri daha güzel ;)

0|0
    0|0
  • yabancı dizileri severim ama film konusundada Türk filmlerini seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amerikan dizileri türklerde başka numara yok büyük aşklar büyük nefretle başlar herkes birbirine aşık türk dizilerinde zaten ölmeden arka sokakların finalini görebilecek miyim merak ediyorum:)

0|0
    0|0
    • Hahahha bak bu iyiydi :))

• arka sokaklara o kadar da yüklenmeyelim arkadaşlar amerika büyük bir federal ülke o yüzden iyiside var kötüsü de. young and the restless diye 40 senedir devam eden diziler var 20 senedir devam eden csi serileri var bence onlara göre daha iyiyiz

• Herkesin kendi görüşü tabii:)

• Avrupa dizilerini daha çok beğeniyorum açıkcası ama bazı Türk dizileride çok güzel

0|0
    0|0
  • Amerika varken :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...