İnsanlar neden eleştirme gereği duyar?

Neden hep bir başkasını eleştirme gereği duyarız anlamıyorum az önce gördüğümde dengesizn biri arabesk rap dinleyenleri eleştirmiş sanane adamın dnlediği müzikten sana mı kaldı o maşallah başkalarının hayatlarına tarzlarına bakmaktan kendi halimizi göremez olduk ne yazık ki...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• eleştiren insanlar genelde kendi içlerindki boşluğu dolrumaya çalışırlar kendisi eziklik hisseder ve bunu karşıdakine çamur atarak onun yaptıklarını değersiz bularak kapatmaya çalışır..(olumlu pozitif eleştri hariç tabi yada bi annenin çocuğuna kzıması bunlar hariç:-)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet haklısın adamlara sorsan zevkler ve renkler tartışılmaz diye ortalıkta palavra sıkarlar ancak sonra da kendinden olmayanlara laf sokmakta üzerlerine yok. Gerçi ben müzik dinleyen herkesi İslami olarak uyarsam da yine de sen neden onu dinliyorsun, ruh hastası mısın demeleri elbette yanlış. Her türlü müzik haramdır bunu bilsin herkes bana yeter.

1|0
    1|0
  • Ne b*k yiyorsanız yiyin ama birisi sizi eleştirdiği zaman kendinizi savunacak iki çift lafınız olsun. Eleştirilmekten şikayet edenler ancak ve ancak aptal olabilirler. Mal geldiniz, mal gitmeyiniz lütfen.

1|1
    0|0
  • birini eleştirmek normal bişeydir senin doğrun bana göre yanlış benim dogrum sana göre yanlış yada dogru olabişliyorsa o zaman eleştiri yapmakta cok normal ve olması gereken bişey sadece eleştirinin dili ve uslubu önemli yani o arkadaşı burda eleştirmek yerine o eleştiriyi normal gözle bakabilirdin bence

0|0
    0|0
    • ama ruh hastası gbi hitaplarda bulunması ne kdar dogru elestiriye tabikide acıgım ancak hakaret olursa tepem atıyo kmse kimseye hakaret edemez ben dayanamyorum bu tarz seyler kendini bilmezlere...

• evet anlatmak istedgimde tamda buydu bni yormadgın anladgın icin tesekkür ediyorum :D

• ben teşekkür ederim

• Aslında eleştirmek iyidir ama karalamak başka şey.Dünyanın dengesi müzikdir zaten.

0|0
    0|0
  • eleştiri 2'ye ayrılır..

1 - İyilik için . Yaptığı hataları görmesi için, gittiği yolun yanlışlığını göremediği için,

2 - Haksız eleştiri, kesin cevap = çekememek , kıskançlık

genelde 2'yi tercih ediyoruz malesef .s

0|0
    0|0
  • eee şimdi sen de onu eleştiriyorsun hatta ben de bunu yazarak seni eleştiriyorum . demek ki dna'mızda var

0|1
    0|0
  • Çünkü onlar insan...

0|0
    0|0
  • Eleştiri yapılabilir yanlız herkes aynı şeyi sevmek zorunda diil "bozukplak " ve insanlar sevmediğini özgürce söyliyebilir kimsede buna karışamaz. Burada arabesk rap ıyyy iğrenç :(

0|0
    0|0
    • igrenç diyebilirsin ANCAK dinleyene ruh hastası psikolojisi bozuk diyemezsin anlatabldm mi :)

• Sana bir kafa atarım. Atarım yani tamam mı :)

• Su atsanya kafa yerine susadm :(

• baskalarının üstüne basarak yükselme duygusudur o . karsıdakini aşşalayınca kendini yükselmiş hisseder

0|0
    0|0
  • eleştiriler iyidir

0|0
    0|0
  • eleştiri var bi de cahil cahil konuşmak var. ikisi çok farklı şeyler.

0|0
    0|0
  • doğruyu bulabilmek için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eleştiri,eleştirmek ve eleştirilmek güzeldir.Eleştiriyi başka boyutlara taşıyan insanlara seslenmek gerek ne demek olduğunu bilmek lazım eleştiri karalamak,hakaret etmek değildir.

1|0
    0|0
  • söz konusu insan annemse,onun için eleştirme ihtiyaçtır.her eve geldiğimde ergenliğime keskin dönüşler yapacağım onun yüznden:D

yaşım 40 olsa bile sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...