Bazen yerinizde duramadığınız oluyor mu?

İçinizden sürekli hoplayıp zıplamak

bağırmak dans etmek şarkı söylemek geliyor mu?

Dayanamayıp bazen sokakta kimse yoksa bile duramam oynarım :))

Arkadaşlarım bana kendine gel deyince nerde olduğumu hatırlarım

Siz nasılsınız peki ;)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• oluyor özellikle hava günesliyse tam havamda oluyorum ama maalesef haftalardir günes görmedigimiz icin moral olarak az bisey cökmüs durumdayim. degil hoplamak ziplamak disari cikasim yok.

sokakta oynamayi hic denemedim(:

ama sacma sacma yapmitigim seyler vardir.

birde arada bir kendi kendime gülme krizim tutar ya sokakta? üstelik yanimda kimselerde yoktur yalnizimdir.

gülmemek icin kendi tutmaya calisirim ama maalesef basarisizlikla sonuclanir bu.

tam aksine daha cok gülerim (:

millet deli görmüs gibi bakar veya üzerine alinip sagini solunu önünü ardini kontrl edenler bile olur acaba banami gülüyor bir tuhaflikmi var bende düsüncesiyle.

insanlar tuhaf..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sıcaklarda ve yoğun tempoda ,iş yerinde teftişi beklerkene üstelik..

Ah şu şen şakrak, oynak,kıvrak ruh hali nerdeeeee :((

0|0
    0|0
  • evet oluyo banada :D arkadaşlarlayken hep beraber sıyırabilir bile :D

0|0
    0|0
  • aynen özellikle güzel bir haber aldığımda çok mutlu olduğumda yerimde duramam. Herkese benden çay derim ... :)

0|0
    0|0
  • güzel haberler duyunca yüzümde eksik olmayan bir tebessüm oluyor.

yanımda arkadaşlarım varsa seni seviyorum gibisinden şeyler söylüyorum, sarılıyorum onlara.

normal miyim?

0|0
    0|0
  • bu senın içindekı çoçuksu bır davranıs bence cok guzel dıcem tek kelıme cılgınsın ınsan senınleyken yaslanmaz dıyorum ben

0|0
    0|0
  • o kadar manyamadim daha allahtan kizarkadasim degilsin yoksa yanimda ziplasan bogardim seni

0|0
    0|0
    • :)) ya bırak içimde iki damla hayat enerjisi var zaten

ndan ne istiyrsun dostum

• o da vucut geliştirmeye gidiyor

bir boks maçı olacak heralde ;)

• Derbi maclari severim :))))

• Baldır,pekmezdir,reçeldir bunları fazlacana tükketiğimde evet birde mesir macununu.

0|0
    0|0
  • müzik duyunca yerimde duramıyorum

0|0
    0|0
  • canım sıkılınca duramıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sen ne diyosun ya o enerji birden nerden geliyo bilmiyorum ama kanepelerde falan zıplamaya başlıyorum kendimi yatağa atıp deli gibi dönüp duruyorum utanmasam kapılara falan tırmanıcam yani o derece

0|0
    0|0
  • Evet bunu sadece evde yapabiliyorum dışarıda o kadar rahat olamıyorum ama kimse yoksa düşüncelerimi özgür bırakırım ve o anı yaşarım.

0|0
    0|0
  • Türk milleti neşelidir. Bir kolbastı oyunu bile 2 yıldır hala...

(hay o ne çılgınlıktı öyle)

Ben şehir dışı yolculuklarında,çok sık gördüğüm bir olay var ki, otobanda arabayı sağa çekmiş şıkıdım şıdım roman havasıydı, horondu vs. oynayan abilerimizi ablalarımızı gördüm.

Gelince duramıyor demek ki onlardaki güdü. Ben de yok öyle şeyler mesela.

0|0
    0|0
  • hergun oyleyım ben:)ısyerındeyken yada evdeyken atom karınca gıbı ordan oraya bıseylerle ugrasırım mutlaka sahılde gezıyorsak eger ve yarısmalar varsa masadan kalkmamla yarısmalara katılmam bır olur ve arkadaslarım bana kendıne gel demezler:)cunku hepsı enerjı kupu

0|0
    0|0
  • Hey işte benim biri gibi daha :D Bende senin gibiyim..Full enerji doluyum valla :D .. Sokaktada şarkı söylerim genelde bağırarak..O an içimden ne geliyorsa o :)) Hiç kimsede umrumda olmaz valla ^_^

0|0
    0|0
  • biri benden mi bahsetti:))

0|0
    0|0
  • bunu bana sadece aşk yapabilir..

0|0
    0|0
  • evet içimden geliyor ama dışa vuramıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...