Çinliler :) çinliler :)?

nefes alan tüm canlıları yiyorlar :) gelenekleri de çok farklı !! örneğin yumurtayı idrar la kaynatıp öyle yerlermiş :I düşüncelerniz neler?

0|0
821

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben işim gereği çok sık Çin'e gidiyorum. Hatta ayın 18'inde yine gidecem. Ama çok ta öyle anlatıldığı gibi değil. Evet birçok şeyi yiyorlar ama o kadar da değil :) Ama bölgesel farklılıklar çok. Özellikle kuzey tarafı, fakirlikten dolayı, gerçekten herşeyi yiyorlar. Hatta kuzeyli Çin'lilerin bir lafı var "ayağı olupta yemediğim tek şey, masa" :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gerçekten iğrençler ıyyy.

0|0
    1|0
  • B. k yoluna gidiyolar haberleri yok :P

0|1
    0|0
  • Yiyecekleri varsa görecekleri de var diyip kayboluyorum burdan asdlkjaskd

0|0
    0|0
  • topluca grup seks yapsalar dünyada deprem olur.. mevsimler değişir... ekonomi resesyona girer...

0|1
    0|0
  • dünya üzerindeki 8 milyar insanın 1.5 milyarı orada yaşıyor yemeyipte napsınlar :P

0|0
    0|0
    • haklısın :D

• aslında bizdeki sokak köpeklerini de çinlilere ithal etseler güzel bir ihracat kolu olur :)
      köpek beslememe rağmen diğer köpeklerden korkuyorum o yüzden sokak köpekleriyle aram yok :)

• Düşüncem acik ve net ne b*k yerlerse yesinler Doğu Turkmenistandan uzak dursunlar küçük zavalli yaratiklar

0|0
    0|0
  • onların yemegı bı kendı dıskıları kaldı : )

0|0
    0|0
  • adamlar geçn köpek pişiriyolardı bebek bile yerlermiş.

0|0
    0|0
  • (Düşünemedi)

0|0
    0|0
  • oda bişeymi adamlarda penis restaurantı var :)) www.internethaber.com/...foto-galerisi-1254-p1.htm

0|0
    0|0
  • Bizımle deyılsınız diyorum.

0|0
    0|0
  • Hadi canım ordan :)

0|0
    0|0
  • onun için hormon bozukluluğu hastalığına bulaşıyorlar

0|0
    0|0
  • ALLAH ıslah etsin onları... o nüfusu doyurmak için olsa gerek

0|0
    0|0
  • Erkeklerde pıtık yiyor :D

0|0
    0|0
  • ne düşüneceğiz ki bu konu hakkın da :D (Abi işe artık da su yumurtaları kaynatalım mk :D)

0|0
    0|0
  • Aşmış lar :)

0|0
    0|0
  • Çok sağol ya meraktan okudum sayende yemek yiyemedim :((((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...