Dracula filmi sizcede iğrenç değilmiydi?

Ben bu filmi cok saçma buldum sizce nasıldı izleyen varmı?

Güncellemeler:
Dracula untolt

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 92 yapımı olandan bahsediyorsan ben izledim. İzlemeden önce Bram Stoker'i okuduğum için tabii ki bak şurada şöyle olacak, burada böyle olacak diye spoiler verdim filmi birlikte izlediğim arkadaşlarıma. Ama bence kitabı daha genişti o yüzden daha güzeldi. Kitapta her taş birbiri üzerine oturuyordu, okuduğunuzda aklınızda soru işareti kalmıyordu. Film de kitaptan uyarlandığı için alacakaranlık serisi gibi eksikti. Yalnızca filmi izleyen insanların bir çoğunun bir şeyler anlamaması ve mesajları gediğine oturtamaması çok normal. Çünkü özetin özeti gibi bir şey oluyor.

1|0
    0|0
    • Kitabı okumadım normalde vampir filmleri de kitaplarıda okumadığım ve izlemediğim için bana bu film cok saçma geldi merak ettim kitabını okumaya calışacağım

• Kitabın yazıldığı yıla da dikkatini vermeni isterim. Ben vampirlere bilmem nelere inanmam ama yanlış hatırlamıyorsam 1800lü yıllarda yazılmış bir kitaptı. Asıl burada dikkat çekilmek istenen Vlad Tepeş ve hem kendi halkına hem Osmanlı'ya çektirdikleri...

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok saçma.. tarihin bildiğin icine etmiş

1|0
    0|0
  • izledim we kiniyorum

1|0
    0|0
  • eziklik psikolojisiyle çekilen bir film fatih az pataklamamış bunları zamanında :)

1|0
    0|0
    • Kesinlikle kurgusu bayağı ezik ve eksik saçma sapan bişeye neden adımızı karıştıyorlar anlamıyorum gösterime bile girmemeliydi bnce Türkiye de

• Film deyip gec yillardir tek basina battal gazi bizansin ansn skti gurbetçi saban herifleri maymun etti kurtlar vadisi zaten dünyaya diz cokturdu biz yaparken bir şey yok onlar yapinca yadirgamak tasnif ettigim için değil sadece bazi şeylere takilmayin

0|0
    0|0
    • Onlaraabişey demedimki bn zaten onlarıda izlemedim saçmalık olduğunun farkındaysan sende izle izlenmeyen dizide filimde cekilmez ben izlemiyorum

• http://i.hizliresim.com/9pYy0r.jpg yapma yha bak bak bak

0|0
    0|0
  • bizim kutsal damacanadakimi yoksa gerçeğiöi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...